„Šiauliai - karjeros miestas”
Parašyta 2026 balandžio 30 d.


Balandžio 30 d. su gimnazijos mokinais susitiko Šiaulių miesto vicemeras Justinas Švėgžda. Svečias pristatė Šiaulių mokymosi ir studijų įstaigų ypatumus, studijų galimybes, įsidarbinimo ir karjeros perspektyvas.

Mokiniai iš vicemero gavo patarimų ir palinkėjimų kuriant savo ateitį, buvo skatinami rintis Šiaulių miestą, inovatyvų, modernų ir besiplečiantį įvairiose srityse.