Jaunųjų gimnazijos verslininkų laimėjimai

Spalio 24d. mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytoja Algė Rimšaitė dalyvavo jaunimo verslo idėjų konkurse ,,Ateities Kelmė", kurį organizavo Kelmės rajono savivaldybė ir viešoji įstaiga Kelmės turizmo ir verslo informacijos centras. Konkurso metu gimnazistai ir kitų mokyklų mokiniai pristatinėjo savo verslo idėjas Kelmės verslininkams ir kitiems komisijos nariams.

Aistės Tunikaitės ir Mantvilės Meškauskytės verslo idėja buvo apie kavinukę ,,Pakeliui“. Jos nominuotos už skaniausią verslo idėją. Aušrinės Dapnytės, Gretos Kazlauskaitės, Paulinos Makauskaitės ir Emos Urniežiūtės verslo idėja nominuota už įžvalgumą. Arno Linkevičiaus ir Igno Makausko verslo idėja nominuota už ekologišką produktą, jų verslo idėja – UAB ,,Kelmės duona“.
Tomas Bagdonavičius ir Mangirdas Kazlauskas nominuoti už aktyvumą ginant savo idėją. Jų idėja - įkurti Kelmėje kepsninę. Kristino Trepenskio - įkurti viešbutį ,,Kelmynė“. Jo idėja nominuota už optimistinę Kelmės rajono ateitį.

II vietos laimėtojas Deividas Šetkus nominuotas už verslo įgyvendinimo realias galimybes. Jis galvoja sukurti išmaniesiems telefonams programėles mokymuisi.

I-ją vietą laimėję Ervinas Marengolcas ir Mindaugas Šatkauskas nominuoti už aktualumą Kelmės rajonui, jų verslo idėja buvo IĮ ,,Želduva“ - aplinkos projektavimo ir želdinimo paslaugos, priežiūra.

Visi gimnazijos mokiniai buvo apdovanoti pagyrimo raštais, o prizines vietas laimėję - ir piniginiais prizais.