Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2024 kovo 29

Studijos 2015

Kaip ir visiems apie ateitį galvojantiems moksleiviams, taip ir mums, gimnazijos antrokams, sunku nuspręsti, ką norime veikti baigę mokyklą. Sunku išsirinkti tarp tokios gausios aukštųjų mokyklų, studijų įvairovės. Norime kuo daugiau žinoti apie įvairių specialybių privalumus, trūkumus, sąlygas, galimybes baigus mokslus ir viską apie mus dominančias aukštąsias mokyklas. Tad vasario 6d. vykome į LITEXPO vykusią XIII tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą. Įgavome daug naujų žinių, galėjome pasikonsultuoti su karjeros konsultantais, atlikti įvairius testus, padedančius išsirinkti norimas studijas, kalbėtis su universitetų bei kolegijų studentais, iš pirmų lūpų išgirsti apie tai, kas mūsų laukia, jei pasirinksime vieną ar kitą aukštąją mokyklą.

Neabejoju, kad ši kelionė padėjo mums ramiau galvoti apie ateitį ir palengvino teisingo kelio pasirinkimą.

Eimantė Korytė (II g. kl. mokinė)