PRASIDĖJO BENDRASIS PRIĖMIMAS Į AUKŠTĄSIAS MOKYKLAS

Jau prasidėjo bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas. Bendrojo priėmimo prašymai teikiami ir koreguojami tik internetu Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) informacinėje sistemoje iki liepos 18 d. 15 val.

Pagrindinio priėmimo pirmojo etapo metu, stojantysis į prašymą gali įtraukti iki 9 pageidavimų, kuriuos galima papildyti ar išbraukti, keisti jų eiliškumą, pasirinkti studijų formą ir finansavimo pobūdį.

Liepos 23 d. iki 15 val. stojantysis galės gauti vieną kvietimą studijuoti universitete ar kolegijoje: valstybės finansuojamoje (vf), valstybės nefinansuojamoje su studijų stipendija (vnf/st) arba valstybės nefinansuojamoje (vnf) vietoje.

Palčiau: www.lamabpo.lt