Patvirtintos 2019 m. stojančiųjų į Lietuvos aukštąsias mokyklas priėmimo sąlygos

LR Švietimo ir mokslo ministrės įsakymu 2017 m. rugpjūčio 30 d. Nr. V-661 tvirtinami 2019 metų pretenduojančių į aukštųjų mokyklų pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų vietas, mokymosi rezultatų minimalius rodikliai.

Lietuvių k. užsienio k. ir matematikos valstybinių brandos egzaminų įvertinimų aritmetinis vidurkis, kuris, suapvalintas iki sveiko skaičiaus, turi būti ne mažesnis negu 40, jeigu asmuo pretenduoja studijuoti universitete, ir ne mažesnis negu 25, jeigu asmuo pretenduoja studijuoti kolegijoje.

Penkių dalykų geriausių metinių įvertinimų aritmetinis vidurkis, kuris, suapvalintas iki sveiko skaičiaus, turi būti ne mažesnis negu 7, jeigu asmuo pretenduoja studijuoti universitete, ir ne mažesnis negu 6, jeigu asmuo pretenduoja studijuoti kolegijoje.

Išsami informacija čia:
bakalauras.lamabpo.lt/patvirtintos-2019-m-stojanciuju-lietuvos-aukstasias-mokyklas-priemimo-salygos/