Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2024 kovo 29

Apie rajoninę aukštųjų mokyklų mugę

Gruodžio 15d. gimnazijoje vyko Aukštųjų mokyklų mugė. Šiemet sulaukėme neįtikėtinai daug svečių – net iš 14-likos Lietuvos aukštųjų mokyklų ir trijų Studijų užsienyje organizatorių atstovų. Kartu su mokyklų atstovais atvyko keli dabar jose studijuojantys buvę J. Graičiūno gimnazijos gimnazistai. Mugė buvo rajoninė, nes dalyvavo abiturientai iš Tytuvėnų, Užvenčio Šatrijos Raganos, Šaukėnų Vlado Putvio-Putvinsko, Pakražančio ir, žinoma, Jono Graičiūno gimnazijų. Renginio vedėjai - Jono Graičiūno gimnazijos ketvirtokai Milda Šuklytė ir Martynas Petkevičius. Atvykusius pasveikino mūsų gimnazijos muzikantai abiturientai Gabrielius Šurna ir Mantas Ralovėcas, dir. pavaduotoja Lijana Vaičiulytė.

Renginį sudarė dvi dalys.

Pirmoje renginio dalyje aktų salėje mugės organizatorė, gimnazijos ugdymo karjerai veiklų koordinatorė Loreta Šuklienė pateikė trumpą informaciją apie J. Graičiūno gimnazijos abiturientų tolesnes veiklas 2015 metais, pabaigus gimnaziją. Ši informacija buvo įdomi ir svarbi akademiniams svečiams. Po to vyko trumpi atvykusių aukštųjų mokyklų atstovų prisistatymai rajono abiturientams.

Antroje dalyje vyko darbas grupėse. Ten prie abiturientų prisijungė ir Jono Graičiūno gimnazijos III-iokai. Klasėse vyko individualūs pokalbiai, diskusijos. Darbas grupėse vyko srautais. Vienam srautui buvo skirta 30 min. Klasėse buvo suplanuoti keturi pristatymai, tad mokiniai galėjo susipažinti su keturių mokyklų studijų ypatumais.

Gintarė Valčiukaitė, IVkl.

2015m. gruodžio 15 dieną mūsų mokykloje vyko aukštųjų mokyklų mugė. Praeitais metais jos nebuvo ir daug kas šio renginio buvo pasigedę, tad šį kartą su malonumu dalyvavo visas būrys rajono mokyklų mokinių. Šį kartą jame lankėsi 14 aukštųjų Lietuvos mokyklų ir 3 studijų užsienyje organizatoriai. Man, kaip ir daugeliui mokinių, šis renginys kėlė daug vilčių ir vizijų, kurias ir išpildė- per tą dieną galėjome apsilankyti keturių mokyklų prisistatymuose, reikėjo tik išsirinkti, kurios labiausiai domino. Džiugu, kad šiais metais sulaukėme ir tokių stambių mokyklų kaip Lietuvos sveikatos mokslų universitetas bei Vilniaus universitetas. Kai kurie mokiniai tiksliai žinodami apsilankė tik viename ar dviejuose mokyklų pristatymuose, o pasimetusieji savo ateities kelyje- stengėsi apsilankyti visuose keturiuose. Manau, kad kiekvienas gavome iš šio renginio kažkokios naudos, sužinojome naujų dalykų dėl savo ateities ir tokie renginiai tikrai padeda orientuotis.

Eimantė Korytė, IIIkl.

Gruodžio 15d. vykusi rajoninė aukštųjų universitetų mugė buvo išties labai naudinga, suteikė daug žinių ir padėjo galvojant, kur ir ką norėčiau studijuoti. Klausiausi keturių universitetų - VGTU, KTU, VU ir VDU - atstovų. Iš visų keturių atstovų išgirdau naudingos informacijos apie stojimą į aukštąją mokyklą, reikalavimus, studijas ir kitus dalykus. Turėjau galimybę pati pasiklausti bet kokių dominančių dalykų, net įvairiausių smulkmenų. Po išklausytų paskaitėlių savo ketinimų nepakeičiau, bet gautos žinios sustiprino mano pasitikėjimą savo sprendimu, dabar jaučiuosi labiau užtikrinta dėl to, kur planuoju stoti po mokyklos. Tik gaila, kad neturėjome daugiau laiko, per kurį būtume galėję aplankyti daugiau aukštųjų mokyklų atstovų. Renginys buvo labai naudingas, padėjo viską aiškiau susiplanuoti ir apsvarstyti.

Aušrinė Dapnytė, IV kl.

Rajoninė aukštųjų mokyklų mugė buvo informatyvi ir naudinga daugiausia dėl to, jog suteikė galimybę realiai pabendrauti su universitetų/kolegijų/atstovybių žmonėmis, sužinoti rūpimus klausimus. Kai kurių aukštųjų mokyklų prisistatymai padėjo apsispręsti dėl pasirinkimo.

Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.