Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2022 liepos 02 
 
Meniu
Naujienos
Sąvokos
Dokumentai
Testai
Informacija apie specialybes
Pasirengimas studijoms
Aukštosios mokyklos
Profesinės mokyklos
Studijos užsienyje
Galimybės jaunimui
Darbo paieška
Elektroniniai leidiniai
Bibliotekėlė (103 kab.)
Vadovas tėvams
Karjeros planai
Veiklos planas
UK integravimas
LAMABPO 2022 m.
Atmintinė abiturientams
Kviečia
Kelmės Jono Graičiūno gimnazija

Antano Mikalajūno informacijos centras

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.smm.lt

www.aikos.smm.lt

www.lmnsc.lt

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinė švietimo agentūra
Aukštųjų mokyklų mugė 2012

Lapkričio 30 d. gimnazijoje surengta trečioji Aukštųjų mokyklų mugė. Praėjusiais mokslo metais sulaukėme keturiolikos Aukštųjų mokyklų atstovų. Šias metais – šešiolikos. Atvyko dešimt universitetų ir keturių kolegijų atstovai. Su studijų užsienyje ypatumais supažindino „kalba.lt/studijos uzsienyje“ ir „FOX universitetai“ atstovai . KTU docentas Saulius Raila pristatė Lietuvos Aukštųjų mokyklų asociacijos bendrojo priėmimo organizavimo ypatumus 2013 ir 2014 metais, supažindino mokinius, kaip pildyti prašymus internetu, patarė, kaip išvengti galimų klaidų. Mugėje dalyvavo 2,3 ir 4 gimnazijos klasių mokiniai.

Renginio tikslas - pateikti mūsų antrų – ketvirtų klasių mokiniams pačią naudingiausią, pačią svarbiausią informaciją apie studijas Lietuvoje ir užsienyje. Gimnazistų tikslas - atsirinkt tai, kas jiems svarbu ir naudinga.
Antroje renginio dalyje diskusijos persikėlė į klases.

Susitikimas su verslininku Robertu Balniu

Lapkričio 14 ir 15 dienomis gimnazijos III ir IV klasių mokinių verslo ir vadybos pamokose dalyvavo „vytAUTO“ vairavimo mokyklos direktoriaus pavaduotojas, verslininkas Robertas Balnis. Verslininkas kalbėjo apie šiuolaikinio verslininko svarbiausias savybes, apie sėkmingas verslo idėjas, kaip išgyventi šiuolaikinėje rinkoje, kaip nebijoti konkurentų ar išorinių bei vidinių veiksnių, kurie labai stipriai įtakoja įmonės veiklą ir pelną. Gimnazistai domėjosi Roberto Balnio verslo pradžia, buvo įdomu, kad verslininkas ne tik siekia pelno, bet ir padeda visuomenei rūpintis saugiu elgesiu gatvėse. Gimnazistai aktyviai dalyvavo diskusijose.

Ugdymo karjerai projekto pristatymas gimnazijos bendruomenei

Karjera – tai darbo ir mokymosi patirtis. Profesinės karjeros planavimas yra procesas, kuris prasideda vaikystėje ir tęsiasi visą gyvenimą. Ugdymas karjerai yra neatsiejamas nuo asmenybės, todėl kiekvienas jaunuolis turėtų žinoti, kuo nori būti, kokią profesiją pasirinkti, kaip to siekti dabar ir ką būtina padaryti ateityje. Planuojant profesinę karjerą kiekvienam jaunam žmogui svarbu įvertini savo galimybes, atskleisti savo interesus, poreikius ir išsiaiškinti, kurie iš jų yra svarbiausi. Pažinus save, reikia pažinti profesiją, kad nustatytume, ar galimybės atitinka profesijai keliamus reikalavimus.

Karjeros ugdymui reikalingos labai įvairios darbo ir mokymosi veiklos. Nuo 2012m. rugsėjo mėn. Kelmės J. Graičiūno Gimnazija dalyvauja Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centro projekte „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (I etapas)“ Nr.VP1-2.3-ŠMM-01-V-01-002. Projekto veiklomis siekiama sukurti ir išplėtoti nuoseklią, vientisą, darnią karjeros paslaugų (profesinio orientavimo) sistemą bendrajame ugdyme ir profesiniame mokyme, siekiama padėti mokiniams tapti sąmoningesniais ir ugdyti gebėjimą valdyti savo mokymąsi bei karjerą. Ugdymo karjerai veikloms įgyvendinti gimnazijoje sukurta Ugdymo karjerai specialistų darbo grupė. Karjeros koordinatorė – gimnazijos Informacijos centro vadovė Loreta Šuklienė.

Projekto tikslai, siekiamybės, veiklos per spalio mėn. buvo pristatyti gimnazijos bendruomenei: klasės valandėlių, tėvų susirinkimų metu, el. dieno TAMO pagalba bei informaciją skleidžiant per vietinę gimnazijos TV.

Išsamią informaciją apie projektą galima rasti ir projekto naujienas galima sekti internetinėje svetainėje www.mukis.lt.Puslapis 33 iš 33 << < 30 31 32 33
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2018-2022 Kelmės Jono Graičiūno gimnazija

114085 Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos Profesinis orientavimas Unikalių apsilankymų