Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2024 gegužės 20 
 
Meniu
Naujienos
Sąvokos
Dokumentai
Testai
Informacija apie specialybes
Pasirengimas studijoms
Aukštosios mokyklos
Profesinės mokyklos
Studijos užsienyje
Galimybės jaunimui
Darbo paieška
Elektroniniai leidiniai
Bibliotekėlė (103 kab.)
Vadovas tėvams
Karjeros planai
Veiklos planas
UK integravimas
LAMABPO 2024 m.
Atmintinės
Kviečia
Kelmės Jono Graičiūno gimnazija

Antano Mikalajūno informacijos centras

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.smm.lt

www.aikos.smm.lt

www.lmnsc.lt

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinė švietimo agentūra
„Jūrų keliais 24"


Gegužės 10 d. aštuonių gimnazistų komanda „CUNAMIS“ – Deimantas Gajauskas (IVb), Elinga Marcinkutė (Ib), Gytis Kislauskas (IIc), Herkus Masalskis (IIc), Domantas Samušis (IVb), Justas Miliauskas (IVb), Nojus Urbelis (IVb), Jogaila Barauskis (IIa) vyko į tradicinį Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos organizuojamą konkursą „Jūrų keliais“. Šio konkurso tikslas – supažindinti vyresniųjų klasių moksleivius su jūrinėmis profesijomis. Pritraukti visuomenės dėmesį, kad tai – perspektyvi, Lietuvai ekonomiškai naudinga, gerai apmokama profesija.

Komanda konkurse ugdėsi darbo komandoje, greitos reakcijos, kritinio mąstymo, bendruomeniškumo kompetencijas.

Jokių patyčių. Jokių priekaištų. Jokios paniekos. Daug susitelkimo. Daug pagalbos. Daug azarto. Štai tokia gimnazistų komanda pateko į stipriausiųjų penketuką ir buvo apdovanoti vertingais rėmėjų prizais.

Karjeros diena su 77 laidos abiturientais


Balandžio 26 d. gimnazijoje - Karjeros diena. Su I-IV klasių mokiniais susitikimui vienai dienai į gimnaziją sugrįžo 77 laidos abiturientai: Eimantė Korytė, Gvidonė Miklovaitė, Emilija Sasnauskaitė, Egidijus Tavoras ir Titas Servutas, kuris susitikime dalyvavo nuotoliniu būdu.

Vilnius TECH, Vilniaus, Vytauto Didžiojo, Kauno technologijos, Lietuvos sporto, Lietuvos sveikatos mokslų, M. Romerio universitetų bakalauro ir magistro studijų absolventai dalinosi savo prisiminimais apie gimnaziją, kaip gimnazija formavo jų asmenybes, dėkojo mokytojams už žinias, pristatė savo veiklas dabar.

Tikėtina, kad tokie susitikimai taps tradiciniais, į gimnaziją sugrįžti norės ir kitų laidų abiturientai. Mokiniai galės pasisemti žinių ir idėjų, kuo galima tapti pabaigus gimnaziją, kuri yra startinis laiptelis į suaugusiųjų gyvenimą.


MMB „Augekkla“


Balandžio 12d. gimnazijos IIIb ir IIIc klasių mokinės Kamilė Kazlauskaitė, Kamilė Leksiutė, Gutjera Šiušytė ir Augustė Kazlauskaitė dalyvavo „Šiauliai expo 2024“, kurią inicijuoja LJA ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Mokinės priatatė mokomąją bendrovę „Augekka“.

„Augekka“ specializuojasi aplinkoms tvarkymo paslaudų teikime. Komanda kuria 2D ir 3D vaizdus kraštovaisdžio projektui.

Vizitas į Šiaulių valstybinę kolegiją


Kovo 26 d. I ir II klasių gimnazistai vyko į Šiaulių valstybinę kolegiją. Mokiniai apsilankė Sveikatos priežiūros fakultete ir Verslo ir technologijų fakultete.

Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė Ginta Gerikaitė supažindino mokinius su fakulteto studijų programomis, studijų aplinka, laboratorijomis. Kosmetologijos studijų programos studentės pravedė trumpą paskaitą apie paauglių veido odos priežiūrą. Verslo ir technologijų fakulteto prodekanas Remigijus Juknevičius mokiniams pateikė dešimt priežasčių, kodėl verta rinktis studijas ŠVK, pristatė studijų programas ir įsidarbinimo galimybes.

Šiaulių valstybinė kolegija – valstybinė aukštoji mokykla, vykdanti daugiau nei 20 studijų programų, rengianti informatikos, inžinerijos, socialinių, sveikatos bei verslo ir viešosios vadybos mokslų krypčių grupių specialistus ir teikianti profesinio bakalauro laipsnį.

Policininko profesija iš arčiau


Kovo 22 d. gimnazijoje vyko susitikimas su policijos pareigūnais. Kelmės policijos komisariato veiklos skyriaus vyresnieji tyrėjai Aušrinė Staševičienė ir Orestas Bredelis rajono III-IV klasių gimnazistams pristatė Policininko profesiją iš arčiau. Pasakojos tikras profesijos istorijas, supažindino su karjeros perspektyvomis, galimybėmis, darbo pobūdžio įvairove. Policijos mokyklos kursantė Benita Ručinskaitė išsamiai papasakojo apie mokymosi reikalavimus ir ypatumus. Pareigūnai atsakė į visus mokiniams rūpimus klausimus apie studijas policijos mokykloje ir apie profesijos svarbą.

Puslapis 1 iš 42 1 2 3 4 > >>
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2018-2023 Kelmės Jono Graičiūno gimnazija

158658 Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos Profesinis orientavimas Unikalių apsilankymų