Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2024 kovo 29

Su Rasa Jusionyte

Lapkričio 7 d. gimnazijos ketvirtokai vyko į Tytuvėnų gimnaziją. Ten jų laukė pamoka – susitikimas su Rasa Jusionyte, žurnaliste, laidos „Ką žmonės dirba?“ vedėja, renginio „Ką darai, daryk gerai!“ organizatore.

Rasa su jaunatvišku optimizmu dalinosi mintimis su mokiniais apie darbą, karjerą, CV pildymą, laiko (ne)planavimą, vidinę kritiką ir savęs lyginimą su kitais, meilę sau ir mokėjimą būti savimi.

„Nesutikti galima. Nesutikti reikia. Tik jokiu būdu - leisti kam nors nuspręsti, koks bus tavo gyvenimas ir laukti įvertinimo. Svarbiausia patikėti savimi. Ir savimi pasitikėti. Ir kaip man sakė draugė, įdarbinanti daugybę žmonių reklamos agentūroje: „neieškau gausybės žinių ar patirties, ieškau degančių akių". Niekada neleiskite niekam iš jūsų atimti entuziazmo. Pasaulyje nėra dešimtukų. Yra tik idėjos ir žmonės, kurie pasiekia labai labai daug, nes patys nusprendžia, kas gerai, o kas ne“.

Daugiau Rasos asmeninių minčių rasite čia:

Iš „Studfestas 2019"

Spalio 24 dieną gimnazijos I-III klasių mokiniai, lydimi mokyotjų G. Rutkūnienės, V. Rimkuvienės ir E. Jafimovo, vyko į didžiausią Lietuvoje karjeros festivalį „Studfestas". Renginys vyko Kaune, „Žalgirio“ arenoje.

Festivalyje gimnazistai klausėsi pranešimų jaunimui aktualiomis temomis. Juos skaitė aukštųjų mokyklų atstovai, verslininkai, žymūs Lietuvos žmonės. Pertraukų metu mokiniai susipažino su studijų programomis, profesijomis, taip pat spėjo pasilinksminti koncertų bei diskotekos metu.

Laikas, praleistas festivalyje, buvo tikrai turiningas, įdomus ir naudingas.

Ic kl. mokinė

Gabija Norvaišaitė

Nuotraukos Vakarės Vilkočiūtės (IIIa kl.).

„Savanorystė – laikas pradėti. Savanoriškos veiklos galimybės“

Spalio 9 d. Kelmės kultūros centre „A.C. Patria“ Savanorių centro darbuotojos Indrė Samytė – „Europos solidarumo korpuso“ savanorių siuntimo koordinatorė ir Birutė Daugėlienė – „Jaunimo savanoriškos tarnybos“ savanorių mentorė rajono mokiniams, įmonių ir organizacijų atstovams vedė paskaitą „Savanorystė – laikas pradėti. Savanoriškos veiklos galimybės“.

Paskaitoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos I-III klasių gimnazistai.

Paskaitos metu susirinkusieji sužinojo savanorystės principus. Lektorės pristatė jaunimo savanoriškos tarnybos ir tarptautinės savanorystės programas, pasidalino patirtimi apie savanoriavimą. Testo pagalba susitikimo dalyviai išsityrė savo motyvacijos lygį savanorystei.

Susitikime dalyvavę įmonių ir organizacijų atstovai pristatė savo įmones, kur mokiniai galėtų atlikti savanorystę. Kelmės raj. yra šios akredituotos įmonės, priimančios savanorius: Kelmės kultūros centras ir Jaunimo centras, Kelmės Žemaitės viešoji bibliotekas, Tytuvėnų regioninis parkas, Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centras.
Renginio pabaigoje dalyviai išmaniosios elektroninės programėlės pagalba pasidalino įžvalgomis apie renginį, kas susitikime jiems labiausiai įsiminė.

Išsamią informaciją apie savanorystę galite rasti Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos internetiniame puslapyje:

2019 m. gimnazijos abiturienų tolesnės veiklos

2019m. apklausos apie ugdymo karjerai veiklas gimnazijoje ataskaita

2019 m. balandžio mėn. gimnazijoje buvo vykdoma apklausa apie ugdymo karjerai veiklas.
Apklausoje dalyvavo I - IV klasių mokiniai: 98,3 proc. I - II kl. mokinių ir 94,2 proc. III-IV kl. mokinių.

Žemiau pateikiami apklausos rezultatai.

Apklausos ataskaita I-II kl.

Apklausos ataskaita III-IV kl.

Puslapis 19 iš 41 << < 16 17 18 19 20 21 22 > >>