Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2019 gruodžio 11

Gimnazijoje startuoja projektas „Lygių galimybių akademija: Priimk. Drąsink. Keiskis.“

Sausio 25 d. J. Graičiūno gimnazija kartu su Socialinės integracijos centru pradėjo įgyvendinti projektą „Lygių galimybių akademija: Priimk. Drąsink. Keiskis“. Projekte dalyvauja mokiniai, mokytojai ir tėvai. II a g.kl. mokiniams karjeros konsultantė vedė pažinimo popietę „Atrask savyje save“. Gimnazijos mokytojai kartu su psichologė V. Servutienė dalyvavo atviroje pamokoje „Jauku būti šalia. Padėk kitiems – padėsi sau“. Tėveliai buvo įtraukti į paskaitą „Diskriminacijos pažinimas. Vertybių svarba šeimoje“.

Ateityje bus organizuojami debatai „Priimk. Drąsink. keiskis“, kuriuose dalyvaus 4 komandos: mokytojai, mokiniai, tėvai ir darbdaviai.

Projekto tikslas – atskleisti mokiniams stereotipų įtaką profesinės karjeros projektavime, suteikti tėvams žinių diskriminacijos ir lygių galimybių srityse, suvienyti mokytojus, mokinius, tėvus ir darbdavius plėtojant toleranciją, pagarbą žmogaus orumui, teisėms ir šeimai.

Informacija 2013 m. abiturientams

• 2013 m. brandos egzaminai;

• Visos tolesnio mokymosi pasirinkimo galimybės;

• 2013 m priėmimas į aukštąsias mokyklas;

• Mokymosi ir studijų naujienos

Apie visa tai plačiau gali sužinoti apsilankę LR švietimo ir mokslo ministerijos internetinėje svetainėje :

Apie studijas 2013 metais

2013 m. sausio 26 d., Kaune vyks tradicinė 11 – oji "Aukštųjų mokyklų mugė". Mugėje dalyvaus visos Lietuvos aukštosios mokyklos.

2013m. vasario 7-9 dienomis vyks tarptautinė paroda "STUDIJOS". Dalyviai bus supažindinanti su studijomis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis ir naujausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.

2013 m. brandos egzaminų ir pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo tvarkaraščiai

Švietimo ir mokslo ministras patvirtino 2013 metų kalbų įskaitų, brandos egzaminų ir pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo tvarkaraščius. Tvarkaraščiai parengti apibendrinus gautus pasiūlymus, aptarus projektus su socialiniais partneriais, įvertinus kandidatų darbų srautus, vertinimo organizavimo ir technines galimybes.

Aukštųjų mokyklų mugė 2012

Lapkričio 30 d. gimnazijoje surengta trečioji Aukštųjų mokyklų mugė. Praėjusiais mokslo metais sulaukėme keturiolikos Aukštųjų mokyklų atstovų. Šias metais – šešiolikos. Atvyko dešimt universitetų ir keturių kolegijų atstovai. Su studijų užsienyje ypatumais supažindino „kalba.lt/studijos uzsienyje“ ir „FOX universitetai“ atstovai . KTU docentas Saulius Raila pristatė Lietuvos Aukštųjų mokyklų asociacijos bendrojo priėmimo organizavimo ypatumus 2013 ir 2014 metais, supažindino mokinius, kaip pildyti prašymus internetu, patarė, kaip išvengti galimų klaidų. Mugėje dalyvavo 2,3 ir 4 gimnazijos klasių mokiniai.

Renginio tikslas - pateikti mūsų antrų – ketvirtų klasių mokiniams pačią naudingiausią, pačią svarbiausią informaciją apie studijas Lietuvoje ir užsienyje. Gimnazistų tikslas - atsirinkt tai, kas jiems svarbu ir naudinga.
Antroje renginio dalyje diskusijos persikėlė į klases.

Puslapis 23 iš 24 << < 20 21 22 23 24 >