Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2020 rugpjūčio 10

LAMABPO 2020 m.

„Maisto mūšio“ nugalėtojas - Skomantas

Lapkričio mėn. gimnazijoje startavo „Maisto mūšis“. 6 komandos kovojo dėl geriausiojo virėjo titulo. Gruodžio 11 d. įvyko „Maisto mūšio“ finalas. Po aršios kovos finale nugalėjo Skomantas Stralkauskas (II d klasė), pagaminęs pasakiško skonio burnoje tirpstantį varškės desertą! Antroje vietoje liko Agnė Mackevičiūtė ir Karina Baltrušaityte (III c kl.).

Sveikiname nugalėtoją!

Susitikimas su LAMABPO konsultante
PATVIRTINTI 2014 METŲ KALBŲ ĮSKAITŲ, BRANDOS EGZAMINŲ IR PAGRINDINIO UGDYMO PASIEKIMŲ PATIKRINIMO TVARKARAŠČIAI

Spalio 28 d. Švietimo ir mokslo ministras patvirtino 2014 metų kalbų įskaitų, brandos egzaminų ir pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo tvarkaraščius. Iš Nacionalinio egzaminų centro tinklalapyje svarstyti paskelbtų 3 tvarkaraščių variantų, atsižvelgiant į apklausoje dalyvavusių respondentų (mokinių, mokytojų, mokyklų vadovų, tėvų, vertintojų, švietimo darbuotojų ir kt.) pareikštas nuomones, pastabas, pasiūlymus ir apklausos rezultatus, atrinktas daugiausia pritarimo sulaukęs Lietuvos moksleivių sąjungos parengtas variantas, papildytas įskaitų, mokyklinių brandos egzaminų, pakartotinės sesijos brandos egzaminų ir pasiekimų patikrinimo datomis. Tvarkaraštyje numatyta užsienio kalbos (anglų, rusų, prancūzų, vokiečių) brandos egzaminus vykdyti šeštadieniais gegužės mėnesį. Pagrindinis atrinkto tvarkaraščio privalumas, pasak apklausoje dalyvavusių respondentų, yra ilgesni laiko tarpai tarp atskirų egzaminų, leisiantys geriau pasiruošti.

Kaip ir kasmet, numatytos dvi brandos egzaminų sesijos. 2014 m. pakartotinė brandos egzaminų sesija planuojama tiems kandidatams, kurie dėl pateisinamų priežasčių negalės dalyvauti pagrindinės sesijos brandos egzaminuose. 2014 m. perlaikyti bus galima tik neišlaikytą lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą.

Jaunųjų gimnazijos verslininkų laimėjimai

Spalio 24d. mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytoja Algė Rimšaitė dalyvavo jaunimo verslo idėjų konkurse ,,Ateities Kelmė", kurį organizavo Kelmės rajono savivaldybė ir viešoji įstaiga Kelmės turizmo ir verslo informacijos centras. Konkurso metu gimnazistai ir kitų mokyklų mokiniai pristatinėjo savo verslo idėjas Kelmės verslininkams ir kitiems komisijos nariams.

Aistės Tunikaitės ir Mantvilės Meškauskytės verslo idėja buvo apie kavinukę ,,Pakeliui“. Jos nominuotos už skaniausią verslo idėją. Aušrinės Dapnytės, Gretos Kazlauskaitės, Paulinos Makauskaitės ir Emos Urniežiūtės verslo idėja nominuota už įžvalgumą. Arno Linkevičiaus ir Igno Makausko verslo idėja nominuota už ekologišką produktą, jų verslo idėja – UAB ,,Kelmės duona“.
Tomas Bagdonavičius ir Mangirdas Kazlauskas nominuoti už aktyvumą ginant savo idėją. Jų idėja - įkurti Kelmėje kepsninę. Kristino Trepenskio - įkurti viešbutį ,,Kelmynė“. Jo idėja nominuota už optimistinę Kelmės rajono ateitį.

II vietos laimėtojas Deividas Šetkus nominuotas už verslo įgyvendinimo realias galimybes. Jis galvoja sukurti išmaniesiems telefonams programėles mokymuisi.

I-ją vietą laimėję Ervinas Marengolcas ir Mindaugas Šatkauskas nominuoti už aktualumą Kelmės rajonui, jų verslo idėja buvo IĮ ,,Želduva“ - aplinkos projektavimo ir želdinimo paslaugos, priežiūra.

Visi gimnazijos mokiniai buvo apdovanoti pagyrimo raštais, o prizines vietas laimėję - ir piniginiais prizais.

2013 m. abiturientų tolesnė vaikla
Puslapis 23 iš 26 << < 20 21 22 23 24 25 26 >