Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2022 gegužės 23 
 
Meniu
Naujienos
Sąvokos
Dokumentai
Testai
Informacija apie specialybes
Pasirengimas studijoms
Aukštosios mokyklos
Profesinės mokyklos
Studijos užsienyje
Galimybės jaunimui
Darbo paieška
Elektroniniai leidiniai
Bibliotekėlė (103 kab.)
Vadovas tėvams
Karjeros planai
Veiklos planas
UK integravimas
LAMABPO 2022 m.
Atmintinė abiturientams
Kviečia
Kelmės Jono Graičiūno gimnazija

Antano Mikalajūno informacijos centras

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.smm.lt

www.aikos.smm.lt

www.lmnsc.lt

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinė švietimo agentūra
Eime per Kelmę!


Balandžio 13 d. Lietuvos Junior Achievement komanda ir regionų ambasadoriai suorganizavo regioninį renginį „Šiaulių regioninė jaunųjų bendrovių eXpo 2022“. Net 33 JB PLC „Tilžė“ pristatė savo verslus ir veiklas, kurias vertino virš 10 komisijos narių iš įvairių įmonių ir organizacijų.

Renginyje dalyvavo mūsų gimnazijos mokomoji bendrovė „Eime per Kelmę“ ir iškovojo nominaciją „Inovatyviausia verslo idėja“. Komanda apdovanota statulėle ir diplomais.

SVEIKINAME ir kviečiame naudotis bendrovės paslaugomis.

Eime per Kelmę
http://eimeperkelme.jggimnazija.lt

KARJERA & STUDIJOS 2022


Kovo 31 d. 53 gimnazistai vyko į Tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą. Paroda STUDIJOS kasmet suburdavo dešimtis tūkstančių moksleivių ir studentų. Šių metų mugė skyrėsi nuo ankstesnių. Ji buvo skirta ne tik mokiniams, bet ir vyresnio amžiaus asmenims, kurie siekia esminių pokyčių savo gyvenime.

Parodos tema – karjera ir mokymasis visą gyvenimą.

2022 parodos tikslas – padėti atrasti naujas karjeros galimybes įvairaus amžiaus grupių asmenims, atsakyti į visus rūpimus su karjera ir studijomis susijusius klausimus!

Parodos formatas – aktualios informacijos pateikimas tiesiogiai bendraujant dalyvių stenduose, paskaitose ir pranešimų metu konferencijų salėse, workshop‘uose, neformalių susitikimų metu su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais, bei garsiomis ir įkvepiančiomis asmenybėmis.

Biologijos pamokos su dėstytojais


Kovo mėn. gimnazijos III- IV klasių mokiniai dalyvavo Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos nuotolinėse „Gamtos pažinimo ir įdomiosios inžinerijos“ paskaitose. Mokiniai, pasirinkę mokytis biologijos kursą A (išplėstiniu) lygiu, turėjo galimybę pamoką trumpam iškeisti į paskaitą, o savo mokytoją - į aukštosios mokyklos dėstytoją. Dėstytojai mokiniams skaitė šias paskaitas:
1. AUGALAS – GYVAS ORGANIZMAS. Dr. Vytautas Bareika. 2022-03-02. IIIab klasės mokiniai.
2. PLASTIKAS VISUR APLINK MUS -TIEK MAISTE, TIEK SĄVARTYNE.KOMPOSTAVIMAS, KAIP KIEKVIENAS GALIME TAPTI "DRAUGU" APLINKAI! Dėstytoja Vilda Grybauskienė. 2022-03-14. IIIc klasės mokiniai.
3. EKSPERIMENTAI SU SĖKLOMIS. AR TIKRAI MES APIE JAS VISKĄ ŽINOME? Dr. Asta Doftartė. 2022-03-16 IIIc klasės mokiniai.
4. ŽIEDŲ SKONIS. Dėstytoja Ingė Auželienė. 2022-03-16. IIIab klasės mokiniai.
5. GIRIOS - NE TIK MEDIENA. Dr. Vytautas Bareika. 2022-03-21. IIIab klasės mokiniai.
6. RŪGŠTUSIS LIETUS. Dr.Sinilga Černulienė. 2022-03-18 IIIab klasės mokiniai.
7. LIETUVOS MIŠKAI. Dr. Vytautas Bareika. 2022-03-30 IVa klasės mokiniai.

Tai integruotos ugdymo karjerai ir biologijos pamokos. Jų tikslas – supažindinti mokinius su kuo įvairesnėmis studijų programomis, profesijomis, veiklomis, kuriose yra naudingos biologijos mokslo žinios.

Biologijos mokytoja – metodininkė D. Butkuvienė.

KARJERA & STUDIJOS 2022


Kovo 30-31d. parodos turinys:
*Karjeros planavimas ir konsultacijos;
*Perspektyvių profesijų pasiūla;
*Visų pakopų studijos Lietuvoje ir užsienyje;
*Kalbų mokymosi galimybės bei kitų populiariausių sričių kursai;
* Karjeros mugė, blitz darbo pokalbiai;
* Savojo „aš“ paieška: asmeninių savybių išgryninimas, tikslų išsikėlimas, savęs pažinimas.

Visa informacija čia: KARJERA & STUDIJOS 2022

Apie VDU ŽŪ akademijos inžinerines studijų programas


Kovo 1d. gimnazijos trečiokai susitiko su Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Inžinerijos fakulteto Žemėtvarkos ir geomatikos katedros atstovais. Susitikime mokiniai išsamiau susipažino su studijomis šiame universitete, sužinojo apie mažai girdėtas studijų programas: Hidrotechninės statybos inžineriją, Sumaniąją inžineriją, Vandens ir žemės inžineriją (akvakultūros inžinerijos, hidrotechnikos, žemėtvarkos specializacijos), Žemės ūkio mechanikos inžineriją, Žemėtvarką. Šių programų tikslas – parengti plačios erudicijos ir aukštos kvalifikacijos aplinkos inžinerijos specialistus, žinančius šiuolaikines aplinkos inžinerijos mokslo teorijas, metodus ir pažangiausias technologijas, gebančius analizuoti gyvojoje gamtoje vykstančius reiškinius, vertinti supančios aplinkos kokybės būklę, spręsti darnaus žemės ir vandens išteklių naudojimo bei aplinkosaugos problemas, realizuoti inovatyvius techninius ir technologinius sprendimus įvairiose kultūrinio kraštovaizdžio formavimo, žemės ir vandens išteklių tvarkymo srityse.

Universiteto atstovai mokiniams gimnazijos kieme pademonstravo kraštovaizdžio, žemės paviršiaus objektų matavimo drono svarbą jų pristatytų profesijų kasdienybėje. Skaitmeniniai paviršiaus modeliai rodo topografiją ir tikslius kraštovaizdžio kontūrus. Drono pagalba atliekami įvairių objektų filmavimai ir fotografavimai iš oro, nes ji tiksliai atvaizduoja Žemės geografinį paviršių.

Puslapis 1 iš 32 1 2 3 4 > >>
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2018-2022 Kelmės Jono Graičiūno gimnazija

113139 Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos Profesinis orientavimas Unikalių apsilankymų