Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2024 birželio 16

LAMABPO 2024 m.
Atmintinės

Prašymų studijuoti 2024 metais pildymas

Birželio 1 d. prasideda prašymų studijuoti Lietuvos aukštosiose ir profesinėse mokyklose pildymas

Prašymas studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose

Prašymas studijuoti Lietuvos profesinėse mokyklose

Priėmimo datos LAMAbpo

2024 m. pirmosios-pakopos-ir-vientisųjų-studijų priemimo-datos

„Jūrų keliais 24"

Gegužės 10 d. aštuonių gimnazistų komanda „CUNAMIS“ – Deimantas Gajauskas (IVb), Elinga Marcinkutė (Ib), Gytis Kislauskas (IIc), Herkus Masalskis (IIc), Domantas Samušis (IVb), Justas Miliauskas (IVb), Nojus Urbelis (IVb), Jogaila Barauskis (IIa) vyko į tradicinį Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos organizuojamą konkursą „Jūrų keliais“. Šio konkurso tikslas – supažindinti vyresniųjų klasių moksleivius su jūrinėmis profesijomis. Pritraukti visuomenės dėmesį, kad tai – perspektyvi, Lietuvai ekonomiškai naudinga, gerai apmokama profesija.

Komanda konkurse ugdėsi darbo komandoje, greitos reakcijos, kritinio mąstymo, bendruomeniškumo kompetencijas.

Jokių patyčių. Jokių priekaištų. Jokios paniekos. Daug susitelkimo. Daug pagalbos. Daug azarto. Štai tokia gimnazistų komanda pateko į stipriausiųjų penketuką ir buvo apdovanoti vertingais rėmėjų prizais.

Karjeros diena su 77 laidos abiturientais

Balandžio 26 d. gimnazijoje - Karjeros diena. Su I-IV klasių mokiniais susitikimui vienai dienai į gimnaziją sugrįžo 77 laidos abiturientai: Eimantė Korytė, Gvidonė Miklovaitė, Emilija Sasnauskaitė, Egidijus Tavoras ir Titas Servutas, kuris susitikime dalyvavo nuotoliniu būdu.

Vilnius TECH, Vilniaus, Vytauto Didžiojo, Kauno technologijos, Lietuvos sporto, Lietuvos sveikatos mokslų, M. Romerio universitetų bakalauro ir magistro studijų absolventai dalinosi savo prisiminimais apie gimnaziją, kaip gimnazija formavo jų asmenybes, dėkojo mokytojams už žinias, pristatė savo veiklas dabar.

Tikėtina, kad tokie susitikimai taps tradiciniais, į gimnaziją sugrįžti norės ir kitų laidų abiturientai. Mokiniai galės pasisemti žinių ir idėjų, kuo galima tapti pabaigus gimnaziją, kuri yra startinis laiptelis į suaugusiųjų gyvenimą.

MMB „Augekkla“

Balandžio 12d. gimnazijos IIIb ir IIIc klasių mokinės Kamilė Kazlauskaitė, Kamilė Leksiutė, Gutjera Šiušytė ir Augustė Kazlauskaitė dalyvavo „Šiauliai expo 2024“, kurią inicijuoja LJA ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Mokinės priatatė mokomąją bendrovę „Augekka“.

„Augekka“ specializuojasi aplinkoms tvarkymo paslaudų teikime. Komanda kuria 2D ir 3D vaizdus kraštovaisdžio projektui.

Puslapis 1 iš 42 1 2 3 4 > >>