Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2022 liepos 02

LAMABPO 2022 m.

Prašymų studijuoti teikimas

Birželio 1d. prasidėjo prašymų studijuoti Lietuvos profesinėse ir aukštosiose mokyklose pildymas LAMAbpo sistemoje.

Į aukštąsias mokyklas:

Į profesines mokyklas:

II-okų ateities planai

II - ų klasių mokiniai dalyvavo anoniminėje apklausoje „II-okų pasirinkimai baigus II-ą klasę" ir „II-okų pasirinkimai baigus gimnaziją". Apklausoje dalyvavo 54 II klasių mokiniai (iš 64).

II-okų buvo klausiama, ką jis/ji planuoja veikti pabaigęs/- usi II klasę: ar mokytis gimnazijos III-ioje klasėje, ar rinktis mokymąsi profesinėje mokykloje. Šios dienos pasirinkimu 94 proc. respondentų planuoja mokytis gimnazijoje ir 6 proc. - mokslą profesinėje mokykloje.

II-okų buvo paprašyta pažvelgti į ateitį ir pasvarstyti, ką veiks pabaigę gimnaziją. 63 proc. antrokų planuoja studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose, 12 proc. - užsienio aukštosiose mokyklose, 10 proc. mokinių žada įsilieti į darbo rinką, ieškoti savęs ir tik tada įgyti profesiją. 5 proc. antrokų pabaigę gimnaziją planuoja atlikti savanorišką tarnybą Lietuvos kariuomenėje. Kai kurie mokiniai yra dar neapsisprendę dėl savo pasirinkimo, todėl rinkosi kelis variantus.

Prieš prasidedant brandos egzaminų sesijai – ką reikia žinoti?

Gegužės 26 d. 16 val. NŠA organizuoja tiesioginę klausimų – atsakymų sesijos transliaciją, skirtą su abiturientais ir jų tėvais aptarti artėjančius egzaminus. Transliaciją bus galima stebėti ir klausimus užduoti Nacionalinės švietimo agentūros socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje

Eime per Kelmę!

Balandžio 13 d. Lietuvos Junior Achievement komanda ir regionų ambasadoriai suorganizavo regioninį renginį „Šiaulių regioninė jaunųjų bendrovių eXpo 2022“. Net 33 JB PLC „Tilžė“ pristatė savo verslus ir veiklas, kurias vertino virš 10 komisijos narių iš įvairių įmonių ir organizacijų.

Renginyje dalyvavo mūsų gimnazijos mokomoji bendrovė „Eime per Kelmę“ ir iškovojo nominaciją „Inovatyviausia verslo idėja“. Komanda apdovanota statulėle ir diplomais.

SVEIKINAME ir kviečiame naudotis bendrovės paslaugomis.

Eime per Kelmę

KARJERA & STUDIJOS 2022

Kovo 31 d. 53 gimnazistai vyko į Tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą. Paroda STUDIJOS kasmet suburdavo dešimtis tūkstančių moksleivių ir studentų. Šių metų mugė skyrėsi nuo ankstesnių. Ji buvo skirta ne tik mokiniams, bet ir vyresnio amžiaus asmenims, kurie siekia esminių pokyčių savo gyvenime.

Parodos tema – karjera ir mokymasis visą gyvenimą.

2022 parodos tikslas – padėti atrasti naujas karjeros galimybes įvairaus amžiaus grupių asmenims, atsakyti į visus rūpimus su karjera ir studijomis susijusius klausimus!

Parodos formatas – aktualios informacijos pateikimas tiesiogiai bendraujant dalyvių stenduose, paskaitose ir pranešimų metu konferencijų salėse, workshop‘uose, neformalių susitikimų metu su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais, bei garsiomis ir įkvepiančiomis asmenybėmis.

Puslapis 1 iš 33 1 2 3 4 > >>