Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2019 spalio 13

„Savanorystė – laikas pradėti. Savanoriškos veiklos galimybės“

Spalio 9 d. Kelmės kultūros centre „A.C. Patria“ Savanorių centro darbuotojos Indrė Samytė – „Europos solidarumo korpuso“ savanorių siuntimo koordinatorė ir Birutė Daugėlienė – „Jaunimo savanoriškos tarnybos“ savanorių mentorė rajono mokiniams, įmonių ir organizacijų atstovams vedė paskaitą „Savanorystė – laikas pradėti. Savanoriškos veiklos galimybės“.

Paskaitoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos I-III klasių gimnazistai.

Paskaitos metu susirinkusieji sužinojo savanorystės principus. Lektorės pristatė jaunimo savanoriškos tarnybos ir tarptautinės savanorystės programas, pasidalino patirtimi apie savanoriavimą. Testo pagalba susitikimo dalyviai išsityrė savo motyvacijos lygį savanorystei.

Susitikime dalyvavę įmonių ir organizacijų atstovai pristatė savo įmones, kur mokiniai galėtų atlikti savanorystę. Kelmės raj. yra šios akredituotos įmonės, priimančios savanorius: Kelmės kultūros centras ir Jaunimo centras, Kelmės Žemaitės viešoji bibliotekas, Tytuvėnų regioninis parkas, Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centras.
Renginio pabaigoje dalyviai išmaniosios elektroninės programėlės pagalba pasidalino įžvalgomis apie renginį, kas susitikime jiems labiausiai įsiminė.

Išsamią informaciją apie savanorystę galite rasti Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos internetiniame puslapyje:

2019 m. gimnazijos abiturienų tolesnės veiklos

2019m. apklausos apie ugdymo karjerai veiklas gimnazijoje ataskaita

2019 m. balandžio mėn. gimnazijoje buvo vykdoma apklausa apie ugdymo karjerai veiklas.
Apklausoje dalyvavo I - IV klasių mokiniai: 98,3 proc. I - II kl. mokinių ir 94,2 proc. III-IV kl. mokinių.

Žemiau pateikiami apklausos rezultatai.

Apklausos ataskaita I-II kl.

Apklausos ataskaita III-IV kl.

Savanorystė Kelmės jaunimo centre

2019-2020 m.m. PUPP, VBE ir įskaitos tvarkaraščiai

2019 m. rugpjūčio 29 d. švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius patvirtino 2019-2020 mokslo metų lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos, valstybinių brandos egzaminų ir Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo tvarkaraščius. Rengiant tvarkaraščius buvo atsižvelgta į mokinių poreikius, ugdymo proceso mokyklose trukmę, mokyklų patalpų ir mokytojų užimtumą, egzaminuojamo dalyko specifiką, egzamino struktūrą, trukmę, paklausą, naudojamas technologines priemones, žmogiškuosius išteklius, bendrojo priėmimo į aukštąsias mokyklas datas (pagal galimybes stengėmės atsižvelgti į stojančiųjų ir į užsienio šalių aukštąsias mokyklas poreikius), pasirengimo egzaminams, egzaminų vykdymo ir darbų vertinimo procesų tarpusavio dermę, galimybes pateikti vertinimo rezultatus, besirenkančiųjų skaičių, rinkimosi kitimo tendencijas.

Žiūrėti čia:
VBE