Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2019 sausio 17

Veiklos

Apklausa III-IV klasių mokiniams

Kelmės Jono garičiūno gimnazija vykdo apklausą apie III ir IV klasių mokinių planus, pabaigus gimnazija.

Atsakykite į klausimus paspaudę šią nuorodą:

Aukštųjų mokyklų mugė 2019 Kaune

Plačiau:

„Promotion af Space Science and Technologies for the Youth“

Gruodžio 11d. II klasių gimnazistai susitiko su Europos kosmoso agentūros mokslo populiarinimo projekto „Promotion af Space Science and Technologies for the Youth“ dalyviais.

Susitikimo tikslas – paskatinti jaunąją kartą domėtis kosmoso aktualijomis.

Susitikimo metu buvo diskutuojama apie naujausius įvykius astronomijos, kosmoso mokslo srityje, apie svarbiausius mokslo laimėjimus, kosmoso mokslo ir technologijų galimybes bei praktiniu pritaikymu.

Apie kario profesiją

Gruodžio 6d. III-IV klasių gimnazistai susitiko su Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos vyr. seržantais verbuotojais Dariumi Pilecku ir Vytautu Juknevičiu. Svečiai supažindino mokinius su krašto apsaugos sistema, specialiųjų operacijų pajėgomis, kario profesija, pateiktos svarios priežastys, kodėl verta tapti kariu: garbė, pareiga, karjera, pinigai, mokslai, draugai, nuotykiai.

Gimnazijoje - apie studijas LSMU

Lapkričio 19d. gimnazijoje vyko susitikimas su Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto atstovais studentais. III-IV klasių gimnazistai, pasirinkę mokytis chemiją ir biologiją, išsamiai susipažino su universiteto studijų programomis: ne tik medicina ir odontologija, bet ir farmacija, visuomenės sveikata, gyvūnų mokslu, gyvūno ir žmogaus sąveika.

LSMU - tai Medicinos akademija ir Veterinarijos akademija. Universitete yra 75 studijų padaliniai: 5 institutai, 21 katedra, 40 klinikų, 9 fakultetų institutai.

Puslapis 1 iš 19 1 2 3 4 > >>