Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2022 gruodžio 07

LAMABPO 2022 m.

KTU paskaita

Lapkričio 16 d. gimnazijos II-IV kl. mokiniai lankėsi KTU. Čia jie susipažino su universiteto studijų programomis.

KTU Fizikos katedros docentas Darius Virbukas skaitė paskaitą apie branduolio masę, krūvį, ryšio energiją, apie branduolinę energetiką, branduolinio reaktoriaus veikimo principą. Paskaitos metu mokiniams docentas pasakojo apie branduolines reakcijas, tipus, apie branduolių dalijimosi ir grandinines reakcijas, supažindino su branduolinio reaktoriaus principine schema.

Profesinio orientavimo išvyka

Spalio 26 d. gimnazijos III-iokai ir IV-okai vyko į profesinio orientavimo išvyką į Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos ir Kunigaikščio Margirio pėstininkų batalioną ir įmonę „Lietuvos geležinkeliai“. Jos metu jaunuoliai galėjo susipažinti su kario profesija bei kelio montuotojo, kelio darbininko, stoties būdėtojo, traukinio sąstato mechaniko, elektriko, palydovo, traukinio mašinisto profesijomis.

Apie savanorystę išsamiau su Aidu

Kokybiška savanorystė. Tai tema, kuria buvęs mūsų gimnazistas, gimnazistų prezidentas, dabar mokymų vadovas ir daugiau kaip 10 metų savanoriaujantis bei dirbantis su savanoriais Lietuvoje ir užsienyje, Aidas Gedminas,spalio 21 d. bendravo su II ir III klasių gimnazistais. Nori savanoriauti – netylėk.

Savanorysė

Žinau viską

„Challenge the Challenge“

Spalio 7 d. gimnazijos Ib ir Ia klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje verslumo ir inovacijų stovykloje, kurią organizuoja LJA (Lithuanian Junior Achievement). Stovykloje dalyviai dirbo komandose ir Design Thinking metodikos pagalba sprendė problemas bei teikė savo pasiūlymus steigti jaunąją bendrovę. Design Thinking – įrankis, siūlantis kūrybiškai, smagiai ir struktūruotai pažvelgti į strategijų, produktų bei paslaugų kūrimą. Gimnazistai turėjo galimybę mokytis simuliacinėje darbo aplinkoje praktikuodami minėtą metodą, kurio dėka galės patys inicijuoti pokyčius ir kurti savo verslo ateitį.

Apie kariuomenę

Rugsėjo 29 d. Šiaulių regiono Karo prievolės ir komplektavimo skyriaus verbuotojas Arūnas Navickis gimnazijos IV-okams pristatė krašto apsaugos sistemą, nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą, krašto apsaugos savanorių pajėgas, jaunesniųjų karininkų vadų mokymus, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją bei profesinę karo tarnybą.

Puslapis 1 iš 36 1 2 3 4 > >>