Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2019 gruodžio 11

Profesijų savaitė 2019

Filmas apie policininko profesiją

Lapkričio 26 d. gimnazistai lankėsi premjeroje. Kelmės kultūros centre rajono mokiniams, planuojantiems studijuoti policijos mokykloje ir M. Romerio universitete, buvo rodomas policijos studentų sukurtas vaidybinis filmas „Tarnavau. Lietuvos policijoje". Filmą pristatė režisierius Arnas Pigulevičius. Filmo autorius ir režisierius M. Romerio universiteto studentas Teodoras Valys.

Filmo peržiūrą organizavo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Vilma Ancikevičienė.

Konkurso „Ateities Kelmė” prizininkės

Kelmės turizmo ir verslo infornacijos centras, Kelmės rajono verslininkų asociacija jau eilę metų organizuoja verslo idėjos konkursą „Ateities Kelmė“. Šio konkurso metu atrinkamos ir apdovanojamos pačios geriausios trys socialinio verslo idėjos.

Konkurso tikslas – ugdyti jaunimo (iki 29 metų) verslumo kompetencijas, skatinti jaunimo kūrybiškumą kuriant ir plečiant verslą. Svarbu, kad jaunimo pasiūlyta idėja būtų aiški, įgyvendinama ir galėtų realiai spręsti Kelmės rajono problemas.

Konkurso prizinis fondas: I vieta – 300 Eur, II vieta – 200 Eur, III vieta – 100 Eur.

Lapkričio 8 d. J. Graičiūno gimnazijos IV d klasės mokinės Saulė Maleckaitė ir Karolina Indrulytė sėkmingai sudalyvavo konkurse „Ateities Kelmė” ir užėmė III vietą. Merginų verslo idėjos aprašymą rasite čia:
„Ateities Kelmė“ Saulė Maleckaitė ir Karolina Indrulytė

SVEIKINAME!

Konkurso rėmėjai - Kelmės kredito unija, AB „Šiaulių bankas", UAB „Grankuras".

Apie studijas užsienyje 2020 m.

Lapkričio 7 ir 8 dienomis III ir IV klasių gimnazistai susitiko su studijų užsienyje koordinatoriais. Kalba.lt ir Kastu International atstovės mokiniams suteikė patarimų, kaip išsirinkti tinkamą specialybę, kaip nuo pirmų studijų metų siekti perspektyvios karjeros, supažindino su studijų užsienyje galimybėmis, tarptautiniais egzaminais (IELTS, CAE) ir jų nauda.

Susidomėjusiems studijomis užsienyje atstovės plačiau papasakojo apie studijų Anglijoje, Danijoje, Olandijoje tendencijas, davė patarimų, kaip pasiruošti šioms studijoms ir ko reikia, kad taptum norimos aukštosios mokyklos studentu.

Su Rasa Jusionyte

Lapkričio 7 d. gimnazijos ketvirtokai vyko į Tytuvėnų gimnaziją. Ten jų laukė pamoka – susitikimas su Rasa Jusionyte, žurnaliste, laidos „Ką žmonės dirba?“ vedėja, renginio „Ką darai, daryk gerai!“ organizatore.

Rasa su jaunatvišku optimizmu dalinosi mintimis su mokiniais apie darbą, karjerą, CV pildymą, laiko (ne)planavimą, vidinę kritiką ir savęs lyginimą su kitais, meilę sau ir mokėjimą būti savimi.

„Nesutikti galima. Nesutikti reikia. Tik jokiu būdu - leisti kam nors nuspręsti, koks bus tavo gyvenimas ir laukti įvertinimo. Svarbiausia patikėti savimi. Ir savimi pasitikėti. Ir kaip man sakė draugė, įdarbinanti daugybę žmonių reklamos agentūroje: „neieškau gausybės žinių ar patirties, ieškau degančių akių". Niekada neleiskite niekam iš jūsų atimti entuziazmo. Pasaulyje nėra dešimtukų. Yra tik idėjos ir žmonės, kurie pasiekia labai labai daug, nes patys nusprendžia, kas gerai, o kas ne“.

Daugiau Rasos asmeninių minčių rasite čia:

Puslapis 1 iš 24 1 2 3 4 > >>