Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2020 gegužės 26

LAMABPO 2020 m.

2019–2020 MOKSLO METŲ LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS ĮSKAITOS IR BRANDOS EGZAMINŲ TVARKARAŠČIAI

2020 m. balandžio 10 d. švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius patvirtino atnaujintus 2019-2020 mokslo metų lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos, valstybinių brandos egzaminų tvarkaraščius.

Žiūrėti čia:

/Valstybiniai brandos egzaminai/

KARANTINAS!
PAŠALINIAI ASMENYS Į GIMNAZIJĄ NEĮLEIDŽIAMI!

LANKYTOJAI APTARNAUJAMI TIK NUOTOLINIU BŪDU – ELEKTRONINIU PAŠTU: info@jggimnazija.lt arba tel. 868778944

Darbuotojai dirba nuotoliniu būdu:
direktorius Rimas Bielskis: rimas.bielskis@jggimnazija.lt
direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lijana Vaičiulytė: lijana.vaiciulyte@jggimnazija.lt
psichologė Jovita Gerbenienė: jovita.gerbeniene@jggimnazija.lt
socialinė pedagogė Ina Kaminskienė: ina.kaminskiene@jggimnazija.lt
sekretorė Lamutė Ringailienė: laimute.ringailiene@jggimnazija.lt
IC vadovė Loreta Šuklienė: loreta.sukliene@jggimnazija.lt

Su mokytojais, kitais darbuotojais galite susisiekti elektroniniu paštu (kontaktai skelbiami www.jggimnazija.lt arba elektroniniame dienyne Tamo).

DARBO LAIKAS GIMNAZIJOS PRIEŽIŪRAI BEI BŪTINOMS FUNKCIJOMS ATLIKTI
8.00–12.00 val.
Ieškome atsakymų į klausimus apie studijas

Metų pradžia gimnazistams yra aktuali dėl vykstančių aukštųjų ir profesinių mokyklų prisistatymų, mugių Kaune ir Vilniuje.

Sausio 23 d. 19 metus iš eilės organizuojamoje AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖJE Kaune mokinių laukė stojimo komisijų nariai, universitetų atstovai, studentai. Mokiniai buvo susipažinti su stojimo tvarka, programomis, universitetų tarpusavio skirtumais, tolimesnių studijų ir karjeros galimybėmis. Prie „Aukštųjų mokyklų mugės“ jau 3 metai jungiasi ir „Profesinio mokymo mugė“. Taip pristatomos aktualios Lietuvos darbo rinkos profesijos. Mugę Kaune organizuoja UAB „Ekspozicijų centras“ su partneriu Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO).

Atsakymų į klausimus: „- Ką daryti, kad ateityje būtum reikalingas? Kaip išsirinkti profesiją, dėl kurios niekada netektų gailėtis? – vasario 6 d. gimnazistai ieškojo 18-oje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2020 Vilniuje. Tai didžiausia tarptautinė studijų ir karjeros planavimo paroda Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Parodoje po vienu stogu pristatomas didelis mokymosi paslaugų pasirinkimas ir papildomos galimybės:
1. Lietuvos aukštosios universitetinės ir ne universitetinės mokymo įstaigos:;
2. Profesinės mokyklos;
3. Švietimo ir ekspertinės organizacijos;
4. Užsienio universitetai;
5. Verslo įmonės, neformalus ugdymas, karjeros konsultacijos;
6. Kalbų kursai;
7. Tarptautiniai egzaminai bei kitos alternatyvos, kaip kelionės, savanorystė, „gap year“.

II-IV klasių mokiniai, kartu su klasių auklėtojomis aktyviai dalyvavo šiose renginiuose. Pasak jų - įvairūs susitikimai, gauta informacija padės tikslingai susidaryti savo mokymosi planą, pasirinkti studijų kryptį ir atrasti norimą kelią tolesnėms studijoms, o gal įsilieti į darbo rinką.

Apie finansų valdymą - visiems!

Vasario 6d. gimnazijos konferencijų salėje vyko susitikimas su „Swedbank“ finansų instituto vadove Jūrate Civilkiene. Renginyje dalyvavo I-IV klasių mokiniai bei mokytojai, kuriems aktualūs asmeniniai finansai ir jų valdymas.

Apie kario profesiją

Vasario 3d. gimnazijos mokiniai susitiko su Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos vyr. seržantais verbuotojais Dariumi Pilecku ir Vytautu Juknevičiu. Jie supažindino mokinius su krašto apsaugos sistema, specialiųjų operacijų pajėgomis, kario profesijos ypatumais.

Puslapis 1 iš 26 1 2 3 4 > >>