Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2023 spalio 03

LAMABPO 2023 m.

Sugrįžimas į gimnaziją

Kovo 3 d. penki 74-iosios laidos abiturientai: Mangirdas Kazlauskas ( dabar - programuotojas), Eivina Radzevičiūtė (mokslininkė), Aurimas Galkontas (Farmakotechnikos katedros vedėjas), Beatričė Raščiūtė (gydytoja – rezidentė) ir Faustas Venckus (muzikantas, prodiuseris) padovanojo savo dieną gimnazijos bendruomenei.

Aktų salėje II-IV klasių mokiniams buvę gimnazistai pristatė savo pasiekimus profesinėse, mokslinėse, kūrybinėse veiklose, pasidalino patirtimi ir prisiminimais apie patirtis gimnazijoje, kaip gimnazija padėjo jiems rasti save.

Diskusijos su I – okais metu buvo išdalinta daug patarimų, kaip išnaudoti galimybes gimnazijoje, ragino būti žingeidiems, aktyviems, drąsiems.

Po susitikimo su mokiniais svečiai aplankė atsinaujinusias gimnazijos erdves – 3 D klasę, gamtos mokslų laboratoriją, moderniųjų technologijų kabinetą. Susitikimo su mokytojais metu dalintasi prisiminimais ir apžvelgtos šių dienų mokytojų aktualijos, darbo su mokiniais ypatumai.

Ačiū atvykusiems 74 –os laidos abiturientams už nepakartojamą dieną.

Kaip tapti kariu

Kovo 2 d. gimnazijoje vyko susitikimas su Kelmės ir Šiaulių krašto savanoriais kariais, vyr. eiliniais Tomu Latanausku, Simona Kantauskiene, Eligijumi Strikauskiu, seržantu Egidijumi Krivicku, Kelmės kuopos vadu kapitonu Ričardu Kalvaičiu ir Šiaulių regiono Karo prievolės ir komplektavimo skyriaus verbuotoju Arūnu Navickiu.

II - III klasių mokiniai diskutavo apie kario profesijos ypatumus, karinę privalomą pirminę tarnybą, pilietiškumą, pareigą valstybei, savęs ieškojimą ir galimybes.

Gimnazijos I-ame aukšte vyko Lietuvos kariuomenės pėstininkų ginkluotės paroda. Ginklus demonstravo Kelmės ir Šiaulių krašto savanoriai kariai.

Susitikimas su buvusiais mokiniais

Kovo 3 d. gimnazijos aktų salėje vyks usitikimas su buvusiais (74 laidos) gimnazistais:
*Mangirdu Kazlausku (Kauno Technologijos Universitetas – programų sistemos),
*Eivina Radzevičiūte (Vytauto Didžiojo universitetas - Biotechnologijų bakalauro studijos; Vilniaus Universitetas - Mikrobiologijos ir biotechnologijų magistro studijos),
*Aurimu Galkontu (Kauno kolegija - „Farmakotechnika“ profesinio bakalauro studijos; Vytauto Didžiojo universitetas - „Molekulinė biologija ir biotechnologija“ bakalauro studijos; Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - „Visuomenės sveikatos vadyba“, magistrantūros studijos),
*Beatriče Raščiūte (Vilniaus universitetas - medicina),
*Faustu Venckumi (Lietuvos edukologijos universitetas - muzikos pedagogas).

Susitikime dalyvaus I, II ir III kl.mokiniai.

IV-okai, norintys dalyvauti susitikime, registruojasi pas Loretą Šuklienę (103 kab.).

Sveikinimas

Gimnazijos jaunoji bendrovė - LITEXPO mugėje

Gruodžio 10 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko jaunųjų verslininkų mugė „eXpo 2022, kurioje savo produktus ir paslaugas pristatė 130 jaunųjų mokinių bendrovių. Jaunosios bendrovės — tai dar mokyklos suole įsteigti verslai, kuriuos kuria mokiniai. Mugėje dalyvavo ir JGG mokinių bendrovė BAKETOPIA, kuri siūlė mugės dalyviams savo produktus, tinkančius Kalėdoms.

Kalėdinės mugės „eXpo“ organizatoriai „Lietuvos Junior Achievement“.

Puslapis 3 iš 39 < 1 2 3 4 5 6 > >>