Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2020 spalio 31 
 
Meniu
Naujienos
Sąvokos
Dokumentai
Testai
Informacija apie specialybes
Pasirengimas studijoms
Aukštosios mokyklos
Profesinės mokyklos
Studijos užsienyje
Galimybės jaunimui
Darbo paieška
Elektroniniai leidiniai
Bibliotekėlė (103 kab.)
Vadovas tėvams
Karjeros planai
Veiklos planas
UK integravimas
LAMABPO 2020 m.
Atmintinė abiturientams
Kviečia
Kelmės Jono Graičiūno gimnazija

Antano Mikalajūno informacijos centras

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.smm.lt

www.aikos.smm.lt

www.lmnsc.lt

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinis egzaminų centras
Aukštųjų mokyklų mugė kviečia

Apie KTU ir mokslinius pasiekimus

Sausio 14d. į gimnaziją vienai pamokai sugrįžo Viktoras Jasaitis, rinkodaros ir komunikacijos koordinatorius. Jis mokiniams pateikė daug ir įdomios informacijos apie statybos inžinerijos ir architektūros studijas Kauno technologijos universitete. I-IV klasių mokiniams, kurie domisi inžineriniais ir architektūros mokslais, Viktoras atvežė įspūdingos informacijos apie šios srities naujoves ir mokslinius pasiekimus.

Tikimės, kad Viktoro pristatymas padės mokiniams apsispręsti dėl studijų ir motyvuos mokytis tiksliųjų mokslų.


Dalyvavome „Karjeros savaitėje 2019"

2019 m. lapkričio 18-22 d. vyko nacionalinė karjeros savaitė, kurios tikslas – padėti mokiniams planuoti karjerą. Tai jau šeštus metus organizuojamas projektas, skirtas mokinių profesiniam orientavimui. Jos metu įvairių sričių profesionalai dalinasi savo žiniomis ir patirtimi, diskutuoja apie iššūkius, galimybes ir stereotipus renkantis profesiją.

Karjeros savaitėje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. Jie integruotų pamokų metu ir per kasės valandėles pasinaudojo visa sukaupta mediateka apie įvairias profesijas, karjeros pasirinkimus.

Antrokai (klasės auklėtoja A. Bilienė) dalyvavo E-pamokoje su Remigijumi Žiogu tema „TOP 10 ką reikia keisti, jei nori judėti pirmyn“ https://youtu.be/4mBHcxw787k. Trečiokai kartu su klasės auklėtoja R. Sakalauskiene klausėsi Daivos Šilienės minčių paskaitoje „Raitelis be žirgo, bet su galva" https://youtu.be/B9tRYP9GMKc. Ketvirtokai (auklėtoja V. Karabienė) klausėsi Dr. Nerijaus Mačiulio paskaitos „Kaip neprarasti sveiko proto?" https://www.youtube.com/watch?v=m4n_WJa5TEc ir Paul de Miko „Nenori - nestudijuok” https://youtu.be/UnTU4O3zj9o.

Profesijų savaitė 2019

Filmas apie policininko profesiją

Lapkričio 26 d. gimnazistai lankėsi premjeroje. Kelmės kultūros centre rajono mokiniams, planuojantiems studijuoti policijos mokykloje ir M. Romerio universitete, buvo rodomas policijos studentų sukurtas vaidybinis filmas „Tarnavau. Lietuvos policijoje". Filmą pristatė režisierius Arnas Pigulevičius. Filmo autorius ir režisierius M. Romerio universiteto studentas Teodoras Valys.

Filmo peržiūrą organizavo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Vilma Ancikevičienė.

Puslapis 3 iš 26 < 1 2 3 4 5 6 > >>
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2018-2020 Kelmės Jono Graičiūno gimnazija

92451 Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos Profesinis orientavimas Unikalių apsilankymų