Atvira pamoka-seminaras „THINK“

Balandžio 4d. Kauno technologijos universiteto, Cheminės technologijos fakulteto darbuotojai pravedė atvirą chemijos pamoką/seminarą „Think“ gimnazistams, kurie domisi chemija, gyvybės mokslais. Pamoka yra skirta gamtos mokslų populiarinimui, orientuota į chemiją

Chemijos pamoka/seminaras – puiki galimybė tiek mokiniui, tiek mokytojui iš arčiau susipažinti su gamtos mokslais plėtojamais KTU Cheminės technologijos fakultete.

KTU komanda susipažindino su studijomis universitete, baigiamųjų darbų ypatumais bei karjeros galimybėmis.

2019m. studijų kainos

Patvirtintos studentų, priimamų 2019 metais į aukštąsias mokyklas, norminės studijų kainos.

Išsami informacija čia:

II gimnazijos klasių mokinių išvyka į Vilnių

Vasario 8 d. 38 II gimnazijos klasių mokiniai lankėsi Vilniuje, studijų mugėje, Studijos 2019 m. Šių metų studijų mugės šūkis: ,,Žinai, kas esi. Sužinok, kuo būsi“, visiškai atitiko mūsų tikslus, kad mūsų antrokai galėtų pasidomėti kokios yra studijų galimybės Lietuvoje ir užsienyje, kas lemia vieną ar kitą pasirinkimą. Jie turėjo galimybę susitikti su įvairių mokyklų dėstytojais ir studentais, betarpiškai su jais pabendrauti ir sužinoti atsakymus į klausimus, kurių mūsų antrokai tikrai turėjo.

Tikimės, kad įvairūs susitikimai, gauta informacija, padės pasirinkti, tikslingai susidaryti savo mokymosi planą ir norimą kelią, tolesnėms studijoms, o gal įsilieti į darbo rinką. Sėkmės!

II-okų auklėtojos

Žinai, kas esi, sužinok, kuo būsi!

Plačiau:

Aukštųjų mokyklų mugė ir Profesinio mokymo mugė 2019

Sausio 17 d. I-IV klasių gimnazistai vyko į Kauną. „Žalgirio“ arenoje vyko 18-oji „Aukštųjų mokyklų mugė 2019“ kartu su 2-aja „Profesinio mokymo muge 2019“.

„Aukštųjų mokyklų mugės 2019“ tikslas - didinti bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas sistemos efektyvumą, supažindinti su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka; patarti ir konsultuoti, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms.

„Profesinio mokymo mugės 2019“ tikslas – didinti profesinio mokymo Lietuvoje prestižą, pristatyti aktualias Lietuvos darbo rinkoje profesijas, karjeros galimybes bei perspektyvas, baigus profesinę mokyklą.

Prie šalies aukštųjų mokyklų prisijungė ir savo veiklą moksleiviams pristatė užsienio kalbų ir aukštojo mokslo mokyklos, papildomo ugdymo mokyklos bei įmonės rengiančios kursus.

Amfiteatre vyko įvairios paskaitos, padedančios mokiniui pažinti save, atrasti savo ateities kelią. Vyko aktuali diskusija „Studijų finansavimo koncepcija. Laisvė rinktis studijų kryptį ir valstybės intereso dermė“. Joje dalyvavo LRS švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas Eugenijus Jovaiša, aukštųjų mokyklų rektoriai, verslo atstovai, politikai, studentai, mokiniai, mokytojai.

Mugę organizavo UAB "Ekspozicijų centras" su partneriu Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO).

Gimnazistai parsivežė daug naudingos, atnaujintos informacijos, kuri palengvins ateities veiklų pasirinkimus.

Puslapis 4 iš 23 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>