Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2022 gruodžio 07

LAMABPO 2022 m.

Prieš prasidedant brandos egzaminų sesijai – ką reikia žinoti?

Gegužės 26 d. 16 val. NŠA organizuoja tiesioginę klausimų – atsakymų sesijos transliaciją, skirtą su abiturientais ir jų tėvais aptarti artėjančius egzaminus. Transliaciją bus galima stebėti ir klausimus užduoti Nacionalinės švietimo agentūros socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje

Eime per Kelmę!

Balandžio 13 d. Lietuvos Junior Achievement komanda ir regionų ambasadoriai suorganizavo regioninį renginį „Šiaulių regioninė jaunųjų bendrovių eXpo 2022“. Net 33 JB PLC „Tilžė“ pristatė savo verslus ir veiklas, kurias vertino virš 10 komisijos narių iš įvairių įmonių ir organizacijų.

Renginyje dalyvavo mūsų gimnazijos mokomoji bendrovė „Eime per Kelmę“ ir iškovojo nominaciją „Inovatyviausia verslo idėja“. Komanda apdovanota statulėle ir diplomais.

SVEIKINAME ir kviečiame naudotis bendrovės paslaugomis.

Eime per Kelmę

KARJERA & STUDIJOS 2022

Kovo 31 d. 53 gimnazistai vyko į Tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą. Paroda STUDIJOS kasmet suburdavo dešimtis tūkstančių moksleivių ir studentų. Šių metų mugė skyrėsi nuo ankstesnių. Ji buvo skirta ne tik mokiniams, bet ir vyresnio amžiaus asmenims, kurie siekia esminių pokyčių savo gyvenime.

Parodos tema – karjera ir mokymasis visą gyvenimą.

2022 parodos tikslas – padėti atrasti naujas karjeros galimybes įvairaus amžiaus grupių asmenims, atsakyti į visus rūpimus su karjera ir studijomis susijusius klausimus!

Parodos formatas – aktualios informacijos pateikimas tiesiogiai bendraujant dalyvių stenduose, paskaitose ir pranešimų metu konferencijų salėse, workshop‘uose, neformalių susitikimų metu su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais, bei garsiomis ir įkvepiančiomis asmenybėmis.

Biologijos pamokos su dėstytojais

Kovo mėn. gimnazijos III- IV klasių mokiniai dalyvavo Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos nuotolinėse „Gamtos pažinimo ir įdomiosios inžinerijos“ paskaitose. Mokiniai, pasirinkę mokytis biologijos kursą A (išplėstiniu) lygiu, turėjo galimybę pamoką trumpam iškeisti į paskaitą, o savo mokytoją - į aukštosios mokyklos dėstytoją. Dėstytojai mokiniams skaitė šias paskaitas:
1. AUGALAS – GYVAS ORGANIZMAS. Dr. Vytautas Bareika. 2022-03-02. IIIab klasės mokiniai.
2. PLASTIKAS VISUR APLINK MUS -TIEK MAISTE, TIEK SĄVARTYNE.KOMPOSTAVIMAS, KAIP KIEKVIENAS GALIME TAPTI "DRAUGU" APLINKAI! Dėstytoja Vilda Grybauskienė. 2022-03-14. IIIc klasės mokiniai.
3. EKSPERIMENTAI SU SĖKLOMIS. AR TIKRAI MES APIE JAS VISKĄ ŽINOME? Dr. Asta Doftartė. 2022-03-16 IIIc klasės mokiniai.
4. ŽIEDŲ SKONIS. Dėstytoja Ingė Auželienė. 2022-03-16. IIIab klasės mokiniai.
5. GIRIOS - NE TIK MEDIENA. Dr. Vytautas Bareika. 2022-03-21. IIIab klasės mokiniai.
6. RŪGŠTUSIS LIETUS. Dr.Sinilga Černulienė. 2022-03-18 IIIab klasės mokiniai.
7. LIETUVOS MIŠKAI. Dr. Vytautas Bareika. 2022-03-30 IVa klasės mokiniai.

Tai integruotos ugdymo karjerai ir biologijos pamokos. Jų tikslas – supažindinti mokinius su kuo įvairesnėmis studijų programomis, profesijomis, veiklomis, kuriose yra naudingos biologijos mokslo žinios.

Biologijos mokytoja – metodininkė D. Butkuvienė.

KARJERA & STUDIJOS 2022

Kovo 30-31d. parodos turinys:
*Karjeros planavimas ir konsultacijos;
*Perspektyvių profesijų pasiūla;
*Visų pakopų studijos Lietuvoje ir užsienyje;
*Kalbų mokymosi galimybės bei kitų populiariausių sričių kursai;
* Karjeros mugė, blitz darbo pokalbiai;
* Savojo „aš“ paieška: asmeninių savybių išgryninimas, tikslų išsikėlimas, savęs pažinimas.

Visa informacija čia: KARJERA & STUDIJOS 2022

Puslapis 4 iš 36 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>