Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2022 gegužės 23

LAMABPO 2022 m.

2023 m. minimalūs rodikliai

Rugsėjo 3 d. Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė patvirtino minimalius rodiklius stojant į valstybės finansuojamas vietas aukštosiose mokyklose 2023 m. Jie išliks nepakitę, pokyčiai siūlomi nuo 2024 m. Palčiau:

/2023 m. minimalūs rodikliai stojantiesiems į aukštąsias mokyklas/

2021 metų abiturientų veiklos, baigus gimnaziją

66 procentai 81 laidos abiturientų, pabaigę gimnaziją, planuoja tokiau mokytis Lietuvos ir užsienio mokyklose. Net 10 abiturientų studijuos Vytauto Didžiojo universitete, devyni – Vilniaus universitete. Šeši pasirinko studijas VGTU, penki – LSMU, keturi – KTU, po vieną abiturientą studijuos ISM ir Generolo Žemaičio karo akademijoje. Populiariausia kolegija – Kauno kolegija. Joje studijuos šeši abiturientai. Gimnazistų sulauks ir Vilniaus, Kauno technologijų, Šiaulių, Socialinių mokslų, Vilniaus technologijų ir dizaino, Kauno mišku ir aplinkos inžinerijos kolegijos. Du abiturientai mokysis Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centre. Keturi abiturientai aukštojo išsilavinimo sieks užsienyje. Trys – Danijos universitetuose ir vienas – Airijoje. Penki abiturientai įsilies į savanoriškos tarnybos Lietuvos kariuomenėje gretas. Dvidešimt du - įsiliejo į darbo rinką, savanorystės veiklas.

Linkime jiems visko geriausio!

2021 m. priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas datos

2021 m. priėmimo į Lietuvos profesines mokyklas datos

2021 metų abiturientams

Kiek egzaminų laikyti?

Ką veikti po mokyklos?

Kokių balų reikia stojant į kolegijas ir universitetus?

Visa naujausia informacija apie 2021 m. brandos egzaminus, priėmimą į universitetus, kolegijas ir profesines mokyklas skelbiama Abiturientų atmintinėje:

/https://bit.ly/3vGbwUo/

Puslapis 4 iš 32 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>