Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2021 birželio 13 
 
Meniu
Naujienos
Sąvokos
Dokumentai
Testai
Informacija apie specialybes
Pasirengimas studijoms
Aukštosios mokyklos
Profesinės mokyklos
Studijos užsienyje
Galimybės jaunimui
Darbo paieška
Elektroniniai leidiniai
Bibliotekėlė (103 kab.)
Vadovas tėvams
Karjeros planai
Veiklos planas
UK integravimas
LAMABPO 2021 m.
Atmintinė abiturientams
Kviečia
Kelmės Jono Graičiūno gimnazija

Antano Mikalajūno informacijos centras

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.smm.lt

www.aikos.smm.lt

www.lmnsc.lt

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinis egzaminų centras
Vebinaras IV-okams su LAMAbpo konsultante


Kovo 16d. gimnazijos abiturientai dalyvavo virtualiame susitikime su Viktorija Juodzevičiene, vyresniąja konsultante Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti.

Ilgiau nei valandą užsitęsusiame susitikime mokiniai gavo atsakymus į visus šiuo metu jiems aktualius klausimus apie 2021 metų stojimo į Lietuvos aukštąsias ir profesines mokyklas ypatumus, reikalavimus ir galimybes.

Registracija ir prašymo pildymas į menų studijas jau prasidėjo.

Pavasario menų stojamųjų egzaminų sesija kovo 16 - 27 d.

Bendrasis priėmimas, registracija ir prašymo pildymas studijuoti Lietuvos aukštosiose ir profesinėse mokyklose prasidės nuo birželio 1d. LAMAbpo internetinėje svetainėje:

/ https://lamabpo.lt//

2021 BE egazminų tvarkaraštis2021 metų brandos egzaminų tvarkaraštis (atnaujintas) (PDF)

II - okų pasirinkimai

Š.m. sausio - vasario mėn. TAMO dienyne II klasių mokiniai dalyvavo anoniminėje apklausoje „II-okų pasirinkimai baigus II-ą klasę" ir „II-okų pasirinkimai baigus gimnaziją". Apklausoje dalyvavo 49 II klasių mokiniai (iš 66).

II-okų buvo klausiama, ką jis/ji planuoja veikti pabaigęs/- usi II klasę: ar mokytis gimnazijos III-ioje klasėje, ar rinktis mokymąsi profesinėje mokykloje. Šios dienos pasirinkimu 98 proc. respondentų planuoja mokytis gimnazijoje ir tik 2 proc. - rinksis mokslą profesinėje mokykloje.

II-okų buvo paprašyta pažvelgti į ateitį ir pasvarstyti, ką veiks pabaigę gimnaziją. Didžioji dauguma, t. y. 77 proc. antrokų planuoja studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose, 22 proc. - užsienio aukštosiose mokyklose, 12 proc. mokinių žada įsilieti į darbo rinką, ieškoti savęs ir tik tada įgyti profesiją. Kai kurie mokiniai yra dar neapsisprendę dėl savo pasirinkimo, todėl rinkosi kelis variantus.

Dėl lietuvių kalbos įskaitos

Visi šių metų abiturientai atleidžiami nuo lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos.

Iki šių metų visi abiturientai prieš privalomą lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą turėjo išlaikyti ir įskaitą. Be jos abiturientui šio egzamino nebuvo leidžiama laikyti. Įskaita būdavo organizuojama mokyklose vasario-balandžio mėn. Šiemet visi abiturientai ir be įskaitos galės laikyti lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą.

Įskaitos taip pat nereikės laikyti ir ankstesnių metų buvusiems mokiniams, kurie šiemet yra pateikę prašymus laikyti lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą.

Atleistiems nuo įskaitos abiturientams ir buvusiems mokiniams jokio prašymo dėl atleidimo nuo įskaitos pateikti nereikia. Taip pat mokyklų vadovams nereikia priimti atskiro sprendimo dėl abiturientų atleidimo nuo šios įskaitos.

LIETUVOS RESPUBLIKOS ŠVIETIMO, MOKSLO IR SPORTO MINISTRAS/ĮSAKYMAS DĖL LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS ĮSKAITOS 2020–2021 MOKSLO METAIS
SMSM įsakymas dėl lietuvių kalbos įskaitos

Kviečiame rinktis pasieniečio profesiją

Puslapis 2 iš 29 < 1 2 3 4 5 > >>
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2018-2021 Kelmės Jono Graičiūno gimnazija

102441 Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos Profesinis orientavimas Unikalių apsilankymų