Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2022 gruodžio 07 
 
Meniu
Naujienos
Sąvokos
Dokumentai
Testai
Informacija apie specialybes
Pasirengimas studijoms
Aukštosios mokyklos
Profesinės mokyklos
Studijos užsienyje
Galimybės jaunimui
Darbo paieška
Elektroniniai leidiniai
Bibliotekėlė (103 kab.)
Vadovas tėvams
Karjeros planai
Veiklos planas
UK integravimas
LAMABPO 2022 m.
Atmintinė abiturientams
Kviečia
Kelmės Jono Graičiūno gimnazija

Antano Mikalajūno informacijos centras

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.smm.lt

www.aikos.smm.lt

www.lmnsc.lt

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinė švietimo agentūra
UAB „Tytuvėnų durpės“


Rugsėjo 29 d. gimnazijos I-okai su klasių auklėtojais, karjeros ir sveikatos specialistės dalyvavo pėsčiųjų žygyje – integruotoje pamokoje „Lietuvos gamtos ištekliai“.

14 kilometrų atstumas veiktas pėstute, buvusio geležinkelio pylimu, nuo Tytuvėnų miesto iki UAB „Tytuvėnų durpės“. Įmonės direktorius Darius Korsakas ir darbuotojai supažindino mokinius su įmonės veikla, joje dirbančių darbuotojų specializacija, darbo specifika, papasakojo ir aprodė kaip išgaunamos, apdirbamos ir kur naudojamos durpės.

Dėkojame žygio vedliui R. Sukatskui ir komandai.


Valstybės tarnautojo profesija


2022 m. rugsėjo 28 d. IIIa klasės mokinių auklėtoja V. Karabienė ir ugdymo karjerai specialistė L. Šuklienė suorganizavo integruotą klasės valandėlę ,,Pažink profesijas“. Esame dėkingi, kad sulaukėme pasiūlymo iš mokinės mamos apsilankyti Kelmės rajono savivaldybėje ir seniūnijoje, susipažinti su valstybės tarnautojo profesija, apžiūrėti darbo vietas. Mokinės susidomėjusios klausėsi Kelmės rajono mero I. Petkevičiaus, seniūno R. Atkočaičio pasakojimo apie valstybės tarnautojo profesijų ypatumus, karjeros galimybes rajone.

II-okų rūpesčiai


Šie mokslo metai labai svarbūs gimnazijos II-okams. Pavasary jie turės rinktis tolesnę mokymosi įstaigą ir nuspręsti, kokius dalykus mokysis III-IV klasėse. 2022 m. rugsėjo 21-23 dienomis karjeros specialistė atliko tyrimą, kuris parodė, kad 96 proc. mokinių planuoja likti mokytis gimnazijos III-ioje klasėje, keturi proc. – planuoja mokytis profesijos Lietuvos profesinėse mokyklose. Antrokai taip pat apsvarstė ir savo tolesnes veiklas pabaigę gimnaziją.


Su II-okais klasės valandėlės metu diskutuota apie profesijos pasirinkimą lemiančius veiksnius, dažniausiai daromas profesijos rinkimosi klaidas ir motyvus. Buvo pristatytos mokslų studijų sritys, studijų programos ir apžvelgta, kokių gebėjimų, akademinių dalykų ir žinių reikia kiekvienam individualiam pasirinkimui. Mokiniai atliko savęs pažinimo testus, kurie iš dalies palengvina apsisprendimą.

Muzikinės dirbtuvės su Faustu


Mūsų gimnazijos mokiniai, pasirinkę mokytis kompiuterinių muzikos technologijų, muzikuojantys muzikos studijoje „Obertonas“, turėjo puikią progą dalyvauti Kelmės kultūros centre surengtose muzikinėse dirbtuvėse su muzikos įrašų prodiuseriu, muzikantu Faustu Venckumi, kuris pats mokėsi mūsų gimnazijoje ir grojo muzikos studijoje.

Faustas papasakojo apie savo, kaip muzikanto ir prodiuserio, kelią, surengė mokiniams teorinę paskaitą bei praktinius užsiėmimus. Kūrybinės dirbtuvės skatino muzikuojančių, muziką kuriančių mokinių norą tobulėti.

2022 m. abiturientų tolesnės veiklos


2022 m. 73 procentai 82 laidos abiturientų, pabaigę gimnaziją, planuoja toliau mokytis Lietuvos mokyklose. 57 proc. – aukštosiose Lietuvos mokyklose. Septyni abiturientai studijuos Kauno technologijų universitete, penki – Vilniaus universitete. Du abiturientai pasirinko studijas LSMU, du – MRU, po vieną abiturientą studijuos Vilnius TECH (VGTU), VDU ir Klaipėdos universitete. Populiariausia kolegija, kaip ir 2021 m. – Kauno kolegija. Joje studijuos aštuoni abiturientai. Gimnazistų sulauks ir Kauno technologijų, Klaipėdos, Šiaulių, Socialinių mokslų, Kauno mišku ir aplinkos inžinerijos kolegijos.
Nė vienas 82 laidos abiturientas nesirinko studijų užsienyje.

16 proc. Abiturientų mokysis profesinės mokyklose. Trys abiturientai mokysis Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centre, penki - Šiaulių profesinio rengimo centre. Po vieną - Klaipėdos taikomosios dailės m-kloje, Kauno PRC, Klaipėdos paslaugų ir verslo m-kloje

Du (3 proc.) abiturientai įsilies į savanoriškos tarnybos Lietuvos kariuomenėje gretas. Keturiolika (21 proc.) - įsiliejo į darbo rinką, savanorystės veiklas. Du – gimnazijos nebaigė (neišlaikė egzaminų).

Puslapis 2 iš 36 < 1 2 3 4 5 > >>
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2018-2022 Kelmės Jono Graičiūno gimnazija

122747 Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos Profesinis orientavimas Unikalių apsilankymų