Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2024 gegužės 20 
 
Meniu
Naujienos
Sąvokos
Dokumentai
Testai
Informacija apie specialybes
Pasirengimas studijoms
Aukštosios mokyklos
Profesinės mokyklos
Studijos užsienyje
Galimybės jaunimui
Darbo paieška
Elektroniniai leidiniai
Bibliotekėlė (103 kab.)
Vadovas tėvams
Karjeros planai
Veiklos planas
UK integravimas
LAMABPO 2024 m.
Atmintinės
Kviečia
Kelmės Jono Graičiūno gimnazija

Antano Mikalajūno informacijos centras

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.smm.lt

www.aikos.smm.lt

www.lmnsc.lt

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinė švietimo agentūra
Apie CV ir nepilnamečių darbą


Kovo 21 d. gimnazijoje lankėsi ir su III-ių klasių mokiniais ugdymo karjerai veiklas vykdė Šiaulių jaunimo užimtumo skyriaus specialistės Valdonė Reizgevičienė ir Adriana Jazukevičiūtė. Mokiniams buvo pravestas seminaras tema „Gyvenimo aprašymas. Pasirengimas darbo pokalbiui. Nepilnamečių darbas“. Mokiniai nagrinėjo CV rašymo ypatumus, domėjosi įsidarbinimo galimybėmis atostogų metu. Dėkojame specialistėms už bendradarbiavimą, idėjų palaikymą įgyvendinant profesinį veiklinimą Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos mokiniams.

I-okams apie Kelmės KPRC


Kovo 7 d. Kelmės profesinio rengimo centro karjeros specialistė Toma Putrimienė susitiko su I-ų klasių gimnazistais.

Specialistė pristatė mokiniams KPRC , kurią sudaro dvi mokyklos: Kelmės statybininkų ir Tytuvėnų žemės ūkio mokykla. Po sujungimo, Kelmės PRC tapo vienu iš didžiausių profesinio rengimo centrų Žemaitijos regione, kur toks gausus įvairių specialybių pasirinkimas. Centre profesinis mokymas vykdomas pagal šias mokymo programas:
• Duonos ir pyrago gaminių kepėjo profesinio mokymo programa.
• Multimedijos techniko modulinė profesinio mokymo programa.
• Pardavėjo konsultanto modulinė profesinio mokymo programa.
• Staliaus mokymo programa.
• Apdailininko mokymo programa.
• Virėjo modulinė profesinio mokymo programa.
• Padavėjo – barmeno modulinė profesinio mokymo programa.
• Floristo modulinė profesinio mokymo programa (Tytuvėnų skyriuje).
• Konditerio modulinė profesinio mokymo programa (Tytuvėnų skyriuje).
• Transporto priemonių remontininko modulinė profesinio mokymo programa (Tytuvėnų skyriuje).
• Svečių aptarnavimo modulinė profesinio mokymo programa (Tytuvėnų skyriuje).

Susitikimas suteikė mokiniams žinių apie šią mokymo įstaigą. Tai gali būti naudinga tiems, kas sieja ateitį su mokymo centro siūlomomis mokymo programomis, profesijomis.

Į KTU


Kovo pirmą šeštadienį Kauno technologijų universitetas rengia tradicinį respublikinį prof. Kazimiero Baršausko fizikos uždavinių sprendimo konkursą. Mūsų gimnazistai jame dalyvauja kiekvienais metais. Šiemet į konkursą vyko devyni II-IV klasių mokiniai, lydimi fizikos mokytojos Rasos Gabšytės ir karjeros specialistės Loretos Šuklienės. Mokiniai ne tik sprendė uždavinius, bet ir susipažino su KTU iš arčiau, stebėjo dėstytojų atliekamus eksperimentus.

Kol mokiniai dalyvavo konkurse, mokytojams vyko seminaras „Mokykla ir universitetas – galimybės ir iššūkai“, kuriame pranešimus skaitė UAB Light Conversion direktorius dr. Martynas Barkauskas, KTU prof. dr. Liutauras Marcinauskas, KTU dos. dr. Živilė Rutkūnienė ir doc. dr. Benas Gabrielis Urbonavičius.

Diena VilniusTECH universitete


Vasario 1 d. II-IV klasių gimnazistai vyko į VILNIUS TECH universitetą. Čia antrokų komanda su fizikos mokytoja Rasa Gabšyte ir IT specialistu Mantvydu Burzdžiumi dalyvavo konkurso „CanSat Lietuva“ įvadiniame seminare. Į šį konkursą iš visos šalies atrinktos 26 mokinių komandos, kurios dalyvaus Europos kosmoso agentūros inicijuotame mokomųjų palydovų konstravimo konkurse „CanSat Lietuva“. Laimėjusi komanda mūsų šaliai atstovaus tarptautiniame renginyje „Inžinierius vienai dienai“ Nyderlanduose. Įvadinio seminaro metu susipažinta su „CanSat“ istorija ir „CanSat“ konstravimo rinkiniais. Po to seminaro dalyviai apžiūrėjo VILNIUS TECH universiteto Elektronikos, Mechanikos ir Transporto inžinerijos fakultetų laboratorijas.

III-IV klasių gimnazistai kartu su karjeros specialiste Loreta Šukliene susipažino su VILNIUS TECH universiteto Mechanikos fakultetu ir laboratorijomis, kurias pristatė vedėjas Mantas Makulavičius, susitiko su Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro direktore Juste Rožėne. Statybos fakultete prodekanė Loreta Kanapeckienė ir 2023 metais geriausiu dėstytoju išrinktas Arnoldas Šneideris išsamiai pristatė statybos inžinerijos studijų programas, laboratorijas.

Atnaujintos ATMINTINĖS III-iokams ir IV-okams


ŠMSM kviečia susipažinti su Atmintine III kl. gimnazistams (-ėms), kurioje galima rasti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie tarpinius patikrinimus ir brandos egzaminų tvarką būsimiems – 2025 m. – abiturientams.

Atmintinė III kl. gimnazistams (-ėms)

Atnaujinimo data: 2024-01-25

Atmintinėje abiturientui (-ei) galima rasti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus dėl brandos egzaminų, sužinoti, kokį tolesnį mokymosi kelią galima rinktis įgijus vidurinį išsilavinimą.

Atmintinėje taip pat pateikiama naudinga informacija apie priėmimo į profesines ir aukštąsias mokyklas sąlygas, naujoves profesiniame mokyme ir aukštajame moksle.

Atmintinė abiturientui (-ei) 2024

Atnaujinimo data: 2024-01-26

Puslapis 2 iš 42 < 1 2 3 4 5 > >>
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2018-2023 Kelmės Jono Graičiūno gimnazija

158657 Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos Profesinis orientavimas Unikalių apsilankymų