Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2024 birželio 16 
 
Meniu
Naujienos
Sąvokos
Dokumentai
Testai
Informacija apie specialybes
Pasirengimas studijoms
Aukštosios mokyklos
Profesinės mokyklos
Studijos užsienyje
Galimybės jaunimui
Darbo paieška
Elektroniniai leidiniai
Bibliotekėlė (103 kab.)
Vadovas tėvams
Karjeros planai
Veiklos planas
UK integravimas
LAMABPO 2024 m.
Atmintinės
Kviečia
Kelmės Jono Graičiūno gimnazija

Antano Mikalajūno informacijos centras

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.smm.lt

www.aikos.smm.lt

www.lmnsc.lt

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinė švietimo agentūra
„Challenge the Challenge“


Spalio 7 d. gimnazijos Ib ir Ia klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje verslumo ir inovacijų stovykloje, kurią organizuoja LJA (Lithuanian Junior Achievement). Stovykloje dalyviai dirbo komandose ir Design Thinking metodikos pagalba sprendė problemas bei teikė savo pasiūlymus steigti jaunąją bendrovę. Design Thinking – įrankis, siūlantis kūrybiškai, smagiai ir struktūruotai pažvelgti į strategijų, produktų bei paslaugų kūrimą. Gimnazistai turėjo galimybę mokytis simuliacinėje darbo aplinkoje praktikuodami minėtą metodą, kurio dėka galės patys inicijuoti pokyčius ir kurti savo verslo ateitį.

Apie kariuomenę

Rugsėjo 29 d. Šiaulių regiono Karo prievolės ir komplektavimo skyriaus verbuotojas Arūnas Navickis gimnazijos IV-okams pristatė krašto apsaugos sistemą, nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą, krašto apsaugos savanorių pajėgas, jaunesniųjų karininkų vadų mokymus, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją bei profesinę karo tarnybą.

UAB „Tytuvėnų durpės“


Rugsėjo 29 d. gimnazijos I-okai su klasių auklėtojais, karjeros ir sveikatos specialistės dalyvavo pėsčiųjų žygyje – integruotoje pamokoje „Lietuvos gamtos ištekliai“.

14 kilometrų atstumas veiktas pėstute, buvusio geležinkelio pylimu, nuo Tytuvėnų miesto iki UAB „Tytuvėnų durpės“. Įmonės direktorius Darius Korsakas ir darbuotojai supažindino mokinius su įmonės veikla, joje dirbančių darbuotojų specializacija, darbo specifika, papasakojo ir aprodė kaip išgaunamos, apdirbamos ir kur naudojamos durpės.

Dėkojame žygio vedliui R. Sukatskui ir komandai.


Valstybės tarnautojo profesija


2022 m. rugsėjo 28 d. IIIa klasės mokinių auklėtoja V. Karabienė ir ugdymo karjerai specialistė L. Šuklienė suorganizavo integruotą klasės valandėlę ,,Pažink profesijas“. Esame dėkingi, kad sulaukėme pasiūlymo iš mokinės mamos apsilankyti Kelmės rajono savivaldybėje ir seniūnijoje, susipažinti su valstybės tarnautojo profesija, apžiūrėti darbo vietas. Mokinės susidomėjusios klausėsi Kelmės rajono mero I. Petkevičiaus, seniūno R. Atkočaičio pasakojimo apie valstybės tarnautojo profesijų ypatumus, karjeros galimybes rajone.

II-okų rūpesčiai


Šie mokslo metai labai svarbūs gimnazijos II-okams. Pavasary jie turės rinktis tolesnę mokymosi įstaigą ir nuspręsti, kokius dalykus mokysis III-IV klasėse. 2022 m. rugsėjo 21-23 dienomis karjeros specialistė atliko tyrimą, kuris parodė, kad 96 proc. mokinių planuoja likti mokytis gimnazijos III-ioje klasėje, keturi proc. – planuoja mokytis profesijos Lietuvos profesinėse mokyklose. Antrokai taip pat apsvarstė ir savo tolesnes veiklas pabaigę gimnaziją.


Su II-okais klasės valandėlės metu diskutuota apie profesijos pasirinkimą lemiančius veiksnius, dažniausiai daromas profesijos rinkimosi klaidas ir motyvus. Buvo pristatytos mokslų studijų sritys, studijų programos ir apžvelgta, kokių gebėjimų, akademinių dalykų ir žinių reikia kiekvienam individualiam pasirinkimui. Mokiniai atliko savęs pažinimo testus, kurie iš dalies palengvina apsisprendimą.

Puslapis 8 iš 42 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2018-2023 Kelmės Jono Graičiūno gimnazija

160701 Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos Profesinis orientavimas Unikalių apsilankymų