Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2024 birželio 16

LAMABPO 2024 m.
Atmintinės

Muzikinės dirbtuvės su Faustu

Mūsų gimnazijos mokiniai, pasirinkę mokytis kompiuterinių muzikos technologijų, muzikuojantys muzikos studijoje „Obertonas“, turėjo puikią progą dalyvauti Kelmės kultūros centre surengtose muzikinėse dirbtuvėse su muzikos įrašų prodiuseriu, muzikantu Faustu Venckumi, kuris pats mokėsi mūsų gimnazijoje ir grojo muzikos studijoje.

Faustas papasakojo apie savo, kaip muzikanto ir prodiuserio, kelią, surengė mokiniams teorinę paskaitą bei praktinius užsiėmimus. Kūrybinės dirbtuvės skatino muzikuojančių, muziką kuriančių mokinių norą tobulėti.

2022 m. abiturientų tolesnės veiklos

2022 m. 73 procentai 82 laidos abiturientų, pabaigę gimnaziją, planuoja toliau mokytis Lietuvos mokyklose. 57 proc. – aukštosiose Lietuvos mokyklose. Septyni abiturientai studijuos Kauno technologijų universitete, penki – Vilniaus universitete. Du abiturientai pasirinko studijas LSMU, du – MRU, po vieną abiturientą studijuos Vilnius TECH (VGTU), VDU ir Klaipėdos universitete. Populiariausia kolegija, kaip ir 2021 m. – Kauno kolegija. Joje studijuos aštuoni abiturientai. Gimnazistų sulauks ir Kauno technologijų, Klaipėdos, Šiaulių, Socialinių mokslų, Kauno mišku ir aplinkos inžinerijos kolegijos.
Nė vienas 82 laidos abiturientas nesirinko studijų užsienyje.

16 proc. Abiturientų mokysis profesinės mokyklose. Trys abiturientai mokysis Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centre, penki - Šiaulių profesinio rengimo centre. Po vieną - Klaipėdos taikomosios dailės m-kloje, Kauno PRC, Klaipėdos paslaugų ir verslo m-kloje

Du (3 proc.) abiturientai įsilies į savanoriškos tarnybos Lietuvos kariuomenėje gretas. Keturiolika (21 proc.) - įsiliejo į darbo rinką, savanorystės veiklas. Du – gimnazijos nebaigė (neišlaikė egzaminų).

2022-2023 m.m. brandos egzaminų ir įskaitos tvarkaraštis

2022 m. rugsėjo 2 d. įsakymu Nr. V-1378 Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė patvirtino 2022–2023 mokslo metų Lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos, brandos egzaminų ir tarpinio patikrinimo tvarkaraščius. Žiūrėti čia:

2022-2023 m.m. brandos egzaminų ir įskaitos tvarkaraštis

Su Rugsėju!