Pradžia Informacija Paslaugos Darbo grupė Darbo laikas Kontaktai2024 birželio 16

LAMABPO 2024 m.
Atmintinės

Sveikinimas

Gimnazijos jaunoji bendrovė - LITEXPO mugėje

Gruodžio 10 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko jaunųjų verslininkų mugė „eXpo 2022, kurioje savo produktus ir paslaugas pristatė 130 jaunųjų mokinių bendrovių. Jaunosios bendrovės — tai dar mokyklos suole įsteigti verslai, kuriuos kuria mokiniai. Mugėje dalyvavo ir JGG mokinių bendrovė BAKETOPIA, kuri siūlė mugės dalyviams savo produktus, tinkančius Kalėdoms.

Kalėdinės mugės „eXpo“ organizatoriai „Lietuvos Junior Achievement“.

KTU paskaita

Lapkričio 16 d. gimnazijos II-IV kl. mokiniai lankėsi KTU. Čia jie susipažino su universiteto studijų programomis.

KTU Fizikos katedros docentas Darius Virbukas skaitė paskaitą apie branduolio masę, krūvį, ryšio energiją, apie branduolinę energetiką, branduolinio reaktoriaus veikimo principą. Paskaitos metu mokiniams docentas pasakojo apie branduolines reakcijas, tipus, apie branduolių dalijimosi ir grandinines reakcijas, supažindino su branduolinio reaktoriaus principine schema.

Profesinio orientavimo išvyka

Spalio 26 d. gimnazijos III-iokai ir IV-okai vyko į profesinio orientavimo išvyką į Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos ir Kunigaikščio Margirio pėstininkų batalioną ir įmonę „Lietuvos geležinkeliai“. Jos metu jaunuoliai galėjo susipažinti su kario profesija bei kelio montuotojo, kelio darbininko, stoties būdėtojo, traukinio sąstato mechaniko, elektriko, palydovo, traukinio mašinisto profesijomis.

Apie savanorystę išsamiau su Aidu

Kokybiška savanorystė. Tai tema, kuria buvęs mūsų gimnazistas, gimnazistų prezidentas, dabar mokymų vadovas ir daugiau kaip 10 metų savanoriaujantis bei dirbantis su savanoriais Lietuvoje ir užsienyje, Aidas Gedminas,spalio 21 d. bendravo su II ir III klasių gimnazistais. Nori savanoriauti – netylėk.

Savanorysė

Žinau viską